підбір відповідних пластичного хірурга для чоловіків має вирішальне значення

В останні два десятиліття, особа пластичної хірургії значно змінилася. Все більше і більше людей розглядають косметичних процедур з хірургії, тому що вони хочуть зберегти свою молодість конкурентну перевагу на ринку праці. Очевидно, тіло людини структури, цілей і темпераментом не те ж саме, як у жінки, тому дуже важливо знайти кваліфікованого пластичного хірурга знайомі з тілом чоловіка. Чоловіки зазвичай хочуть перебудови і знову контурної.

Ліпосакція часто дає результат, який не може бути досягнутий за допомогою дієти або в тренажерному залі. Локалізовані жирові відкладення може бути важко здійснити далеко. Додатковою перевагою є те, що області продовжують поліпшуватися після процедури, коли люди повертаються в тренажерному залі. Любов ручки зазвичай можуть бути усунені з ліпосакції. Багато чоловіків, які розширили тканини молочної залози вважають ліпосакцію або процедури по зменшенню грудей.

Чоловіки розвивати лінії навколо очей і на лобі, як і жінки. Ботокс розгладжує зморшки на обличчі, якщо лікувати на ранніх стадіях. Він зупиняє витягування м’язів обличчя шляхом ослаблення крихітні м’язи обличчя. Результати звичайно тільки в минулому від трьох до шести місяців, хоча.

Пластика повік може повернути час назад, коли тонкі лінії навколо очей перетвориться на справжнє зморшок. Людина може виглядати більш свіжим, не змінюючи його зовнішній вигляд, коли надлишки жиру і шкіри видаляється з області століття.

За даними Американського товариства пластичних хірургів, американські чоловіки були 1200000 косметичні нехірургіческіх та хірургічних процедур тільки в 2008 році. Це становить близько 10 відсотків всіх косметичних процедур по хірургії виконуються в минулому році в Сполучених Штатах. Пластика повік, ліпосакція, ринопластика, трансплантація волосся і чоловічий зменшення грудей були п’ятірку процедур пластичної хірургії.

Торік більше 1000 тисяч чоловіків були процедур пластичної хірургії, за даними Американського товариства естетичної пластичної хірургії, і це число зростає. Очевидно, що чоловіки мають різні цілі, ніж жінок, коли вони шукають пластичної хірургії. Різниця в анатомії означає, що це не представляється можливим запропонувати ті ж косметичні процедури хірургії для чоловіків, ніж жінок. Вкрай важливо знайти пластичного хірурга, який добре знайомий з чоловічою формі для задовільною процедурі і успішного результату.

Відносна постійність косметичної хірургії приваблює багатьох чоловіків, щоб йти вперед і замовити консультацію з пластичним хірургом. Вони також хочуть покращити свій імідж, тому що вона пропонує новий погляд, який може принести користь їхнього способу життя і в кінцевому рахунку, допомогти їм у виконанні своїх професійних і особистих цілей.

Пластична хірургія це вибір, який більшість чоловіків і жінок погоджуються на, відповідно до ASPS. Вони виявили, що 59 відсотків чоловіків і 60 відсотків жінок схвалюють косметичні операції.