маловідомі секрети, салонів краси

Ця стаття була написана, щоб відповісти на багато з найбільш поширених питань про салонів краси і перукарів. Сподіваюся, ви знайдете цю інформацію корисною. Я почну з розповіді, що я впевнений, висловлює думку багатьох:

Я ніколи не забуду, як принижений я був, коли я вийшов з салону краси з моїм чоловіком зніяковіло на буксирі, крадькома весь шлях через торговий центр, щоб дістатися до нашого автомобіля і сховатися ….. Я не міг вийти туди досить швидко! Я відразу ж пішов додому і вимила волосся, і зробив це знову. Колір, вирізати і укладання було повна катастрофа! Це був мій перший візит в новий салон краси. Я думав, що задав правильний такі питання, як: “Чи є там стиліст з досвідом роботи з натуральним кучеряве волосся?” Звичайно, відповідь була: “Так”. Я дізнався, людина з досвідом був тільки зі школи, і це була її перша робота.

Ви пройшли через подібний досвід? Як клієнт, ми очікуємо, покинути салон краси з посмішкою на обличчі, відчувати себе красивою і бути порушені про наш враженні. Я сподіваюся, що подібні ситуації можуть бути запобігти з декілька порад:

– Якщо ви захоплюєтеся волоссям когось, попросіть їх ім’я свого салону краси і стиліста. Якщо ні, тоді

– Чи є салон краси легко дістатися від дому чи роботи?

– Дізнатися, якщо стилісти мають досвід роботи з вашим типом волосся. Наприклад, чи є ваші волосся довге, кучеряве або прямі.

– Ви можете знайти відгуки в Інтернеті, салонів краси у вашому районі, поштові індекси.

– Як ви себе відчуваєте, коли ви входите в салон краси? Ви вітали відразу ж? Чи є салон чистим і привабливим?

– Це співробітники одягнені відповідним чином? Вони піклуються про своє волосся?

– Ви можете надати фотографії зачіски вам подобаються до стиліста. Є також зачіски журнали у всіх салонах для Вас, щоб перевірити.

– Вам подобається бути з вашим стилістом?

– Чи є в стиліста запитати вас, що ви хотіли б і свої пропозиції?

– Чи є в стиліста обговорити шампуні, кондиціонери або спеціальні процедури, які поліпшують здоров’я вашого волосся?

– Тепер ви все готово для “The Look”. Чи стиліст дати вам інформацію, вам потрібно про те, як стверджувати, що стиль як тільки ви залишаєте салон?

Якщо ви можете відповісти на більшість питань, щоб Ви залишилися задоволені, то ви, мабуть, знайшов салон краси та стиліст, який зробить вас виглядати казково. Якщо ні, то отримати всю інформацію з наступного салону краси у вашому списку. Там є талановитий стиліст чекають саме тебе!

Ми прийшли до кінця моєї інформаційної статті. Це тепер ваша черга, щоб взяти цю інформацію і зробити щось з ним, а потім ви можете мати хороший день волосся! Удачі і спасибі за відвідування.