зробити свій власний бісером

Для тих, хто почав насолоджуватися ювелірного дизайну, наступний крок полягає в створенні деяких з ваших власних бісером. Для цього вам знадобиться кілька інструментів, щоб почати роботу, а також трохи таланту, щоб бути творчим! Якщо у вас вже створити свій власний ювелірний то шанси у вас є уявлення про вигляді з бісеру ви хочете, і вже є творча частина вниз. Інструменти не так уже й важко знайти, особливо якщо ви тільки плануєте зробити намисто на малих масштабах.

Коли ви починаєте робити намисто, це, ймовірно, хороша ідея, щоб почати з найменш дорогих інструментів, які можна знайти. Ви можете, зрештою, виявити, що вам не подобається робити намисто більше або ви можете знайти, щоб це було занадто складно. Якщо ви не зробите величезні інвестиції, ви можете дати йому спробувати, не турбуючись про фінансові витрати.

Перше, що ви повинні розглянути, є тип з бісеру, що ви зацікавлені в тому. Ви можете почати з глиняні кульки, щоб отримати деякі дизайнерські ідеї. З глиною Ви можете комбінувати кольори і зробити деякі дійсно унікальні кульки для ваших ювелірних виробів. Є глини, які доступні для покупки у величезній різноманітності кольорів і що зможе, щоб зміцнитися і сухий прямо у вашому будинку піч. Переконайтеся, що каструлі і матеріали ви використовуєте є специфічними для вашого виготовлення бус тільки. Багато людей також використовують кухонний комбайн або виробник пасти для комбінування квітів, і ви повинні переконатися, що ви використовуєте тільки цих частин обладнання для роботи з глиною.

Якщо ви збираєтеся робити скляні намиста, найбільш важлива частина обладнання вам потрібно, це печі. Однак, це не потрібно, щоб ви купуєте печі на початковому етапі. Ви можете розплавити скло за допомогою спеціального пальника, які будуть зосереджені тепло безпосередньо на шматок скла ви тануть. Існує широкий спектр обладнання для забезпечення безпеки, необхідних для прийняття скляні намиста. Температури, які використовуються може зажадати від вас бути дуже обережними, вносячи скляні намиста. Травми від цих видів температур можуть бути вельми серйозними.

Після того як ви працювали з вашим бісером обладнання на деякий час і звикли до нього, ви можете бути зацікавлені в покупці деяких з дорожчих обладнання, такого як печі. Вони можуть змінюватись в ціні від кількох сотень фунтів за невелику одного до тисячі для більш великих сортів. Вартість очевидно, залежатиме від розміру і температури в печі. Виберіть той, який ви знайдете самий простий у використанні і має всі функції безпеки, що вам потрібно.

Створення Вашого власного бісером є відмінним способом для подальшого вашого власного ювелірного мистецтва зусиль. Ви також знайдете, що, якщо ваші намиста є унікальними і красивими, інші дизайнери ювелірного можуть бути зацікавлені в покупці їх у вас. Виробництво скла є формою мистецтва, і ви можете виявити, що у вас є талант для створення цих крихітних творів мистецтва.