Природні Поради краси здоров’я

Номер один Натуральний наконечник краси я можу дати вам, щоб прийняти ваше здоров’я серйозно. У китайській медицині, ми знаємо, що природні зовнішня краса є відображенням внутрішнього здоров’я і благополуччя. Часто, рішення проблем зовнішній красі внутрішньої. Це означає, що продукти і трави. У разі проблем з шкірою, трави можна використовувати для створення кремів або обгортання і застосовуються безпосередньо.

У китайській медицині, ми розглядаємо проблеми, як вугрової висип, плями і інші проблеми шкіри, випадіння волосся і передчасне посивіння волосся. Частина цього вам може знадобитися, щоб побачити китайській медицині для травника, але деякі з них ви можете бути в змозі мати справу з самим собою. Я збираюся дати вам Натуральний наконечник краси після Натуральний наконечник краси, які допоможуть вам зробити саме це.

Натуральний наконечник краси 1 – очам не вистачає блиску
Що це означає? Ви можете бачити це в немовлят і маленьких дітей – яскраві, що світяться очі. Наша стара класична китайська медицина стверджує, що “сутність внутрішніх органів піднімається на очах.” Біблія говорить щось подібне, “Твої очі вікна у ваше тіло. Якщо ви відкриєте очі широко в диво і віру, ваше тіло наповнюється світлом.” Чіткі і виблискуючі (Світлий) очі вказують життєздатність розум і сутність. Тупа, заволокло очі відображають порушене розумі, і ослаблений суті – це часто буває у людей з довгостроковими і глибокі емоційні проблеми.

Як можна це виправити? Ну, в першу чергу, якщо у вас є деякі емоційні проблеми, працювати через нього з професійним-консультант, психотерапевт, або хтось у вашій релігії. Це одна частина отримувати в ясні, яскраві особистості, яка просвічує в яскравих очах. Це може зайняти деякий час, щоб туди потрапити. По-друге, ви можете приймати трави і є продукти, які приносять користь очам.

Натуральний наконечник краси 2 – мішки під очима
Мішки під очима вказують Нирки-системи (кореневої енергії) недостатність, застій крові, або алергії. Відповідно, рішення з підвищення енергетичної і мінімізувати перевтома, отримати більше руху та звернення, а також шукати причину алергії, усуньте їх і прийняти антиалергенний трав і харчових продуктів. Нирки-енергетичної системи обмежена. Якщо ви перевтома, мають занадто багато сексу, або використовувати більше енергії, ніж ваша травна система може виробляти, вам зануритися в цей обмежений енергетичний фонд. Це може привести до більш кіл під очима можна в кінцевому підсумку з передчасним старінням і випадання волосся, імпотенція і безпліддя, і кісточка, коліно, і проблеми з попереком. Якщо це ваша проблема, спробуйте практикувати помірність, краще харчуватися, а також прийняти додаткове трав і харчових продуктів.

природні краси Tip3 – сухої шкіри
Зволоження трав і продуктів є соя, шпинат, спаржа, просо, ячмінь, сіль, водорості, яблуко, мандарин, Pinenut, хурма, арахіс, груші, мед, устриці та молюски. Водорості особи обгортку було б добре, теж!