mmmmmassage

Масаж являє собою поєднання науки і мистецтва. Як правило, це представляє заспокійливу досвід художнього руки, які пестять на тіло, щоб оживити його. Масаж часто засноване на механічній обробці тканин і суглобів або може бути засноване на дотик. Масаж є методом дотику або застосування упорядкованого або вільний тиск, напруга, рух або вібрацію через вручну або за допомогою механічних пристроїв на м’які тканини тіла. Це включає в себе м’язів, сполучної тканини, сухожилля, зв’язки, суглоби, лімфатичних судин, органів шлунково-кишкового тракту тощо системи для досягнення позитивної реакції.

Є кілька різних видів масажу доступні в усьому світі. Переваги цих масажу може варіюватися від заспокоює пожвавлення. В даний час більше 200 технік масажу відомі нам. Знати техніку, ми постаралися надати список методів в алфавітному порядку:

Anma

Цей вид масажу розпочаті в Японії близько 1300 років тому. Anma наноситься на глибоких тканин, без масел і це засноване на розминання рухами.

Амма терапія

У китайській мові означає Амма “двотактний”. Амма терапія пов’язана з видаленням засмічень і балансування потоку тіла енергії по меридіанах з його поєднанням багатьох терапевтичних технік масажу. Цей вид масажу був винайдений в Китаї.

Aston патернів

Цей метод був розроблений у середині 1970-х років танцівниці Джудіт Aston. Вона спеціально, щоб полегшити програму реабілітації, поліпшити продуктивність і запобігання травм; Цей метод відомий як Patterning Aston. Він поєднує в собі не тільки масаж, але й перепідготовку в організм через рухи і уважність зберегти зміни.

аюрведичний масаж

Аюрведа являє собою природну систему охорони здоров’я, яка виникла в Індії понад 5000 років тому. Вона включає в себе масажі теж. Аюрведичний масаж терапія, відома як Абхьянга. Ця терапія, як правило, здійснюється за допомогою двох терапевтів, що працюють одночасно, за допомогою нагрітого виберіть поєднання спеціальних трав’яних масел.

босоніж масаж глибоких тканин

У цій техніці клієнтам вільно одягнені і поклав на підлогу-мат. Масло не використовується. Терапевт застосовує широкий асортимент тиску без праці і не повинні напружуватися, більше зусиль і уваги можуть бути застосовані ними відчувати і маніпулювати тканин, випуск фасції, а також пошук інших проблем, незалежно від розміру пацієнта або побудувати. Джон Харріс, який розробив цю техніку, стверджує, що поєднання пропонує ефективний засіб для свіжого сильно приємним, ефективним масаж глибоких тканин і роботи тригерних точок, не рахуючи розміру пацієнта або побудувати.

Боуен терапії

Ця техніка масажу названий на честь австралійського Том Боуен, який у 1950-х роках ввів поняття мають періоди відпочинку між серіями масажними рухами протягом сеансу лікування, щоб дозволити організму засвоювати процес загоєння. Ця техніка передбачає ковзаючі рухи типу над передній частині, м’язів, зв’язок, сухожиль і суглобів.

біоенергетика

Це суміш фізичного та психологічного методів. Методика використовує фізичні вправи, глибоке дихання, і масаж, щоб дозволити тілу відмовитися від необхідності самої броні.

Канадські глибокий масаж м’язів

Цей метод лікує конкретних м’язів і м’язових груп. Це основний метод, який пропонує швидкий результат за біль і стрес. Цей метод починає злегка і йде глибше, коли зовнішня м’язові волокна починають розслаблятися, дозволяючи послідовних шарів м’язів можуть бути ефективно вирішені.

масажне крісло

Ця техніка дозволяє робити масаж повністю одягненим у спеціально розробленої стілець, щоб розслабитися. Оскільки стілець портативний, Ви можете знайти наявність масажне крісло майже в будь-якої точки зору.

Ци-нейцзан

Термін «ці» означає енергію і “нейцзан” означає внутрішніх органів. Цей метод в основному застосовується на область живота з глибоким, м’яким і ніжним дотиком для керівництва внутрішніх органів функціонувати з більшою ефективністю і поліпшити потік енергії в організмі.

основний енергетики

Мета цієї психотерапевтичної техніки, щоб залучити більше розуміння і визнання основних людини енергії і почуття, дозволяючи створювати окремі його або її життя від цього глибокого центру. Це досягається поступово, приносячи руху і розуміння до тіла.

Глибокі м’язи терапії

Цей метод передбачає, щоб відновити циркуляцію тіла з його характеристиками виправленню до клітинному рівні. Ця терапія зазвичай використовується для лікування таких хвороб, як синдром зап’ястного каналу, шиї і біль у спині, головні болі, поганий кровообіг, шийного відділу хребта, і багато більш ефективно.

Глибокий масаж тканин

Ця техніка призначена для масажу глибоких шарів товстих м’язів, використовуючи глибоке стиснення м’язів і тертя вздовж волокон м’яза, головним об’єктом масажу є звільнити волокна м’язів і виділяти токсини і глибоко вкорінені напруженості. Цей метод також застосовується для лікування хвороби Паркінсона.

Esalen масажу

Цей метод застосовується певним чином на м’язи і циркуляція систем організму. Процес змішується з кузовом підхід для більшого ефекту. Це дуже розслабляє техніку повного тіла.

Хутро масажу

Цей метод використовується, щоб сфокусувати увагу на важливості дотики і з роз’яснення конкретних ділянках шкіри. Він використовується для стимуляції лімфатичної системи, збуджуючи шкіру. Традиційний масаж завжди вимагає сильної треться тканин і технічних знань, а з іншого масаж хутро рукою збуджує уяву і підкреслює еротичного характеру дотику. Хутро масаж використовується для зняття напруги і стресу.

haelan терапії

Ця техніка зазвичай поєднує терапевтичне дотик, психотерапії і консультування. Haelan терапія намагається допомогти людям з фізичними захворюваннями, щоб взяти участь у їх затвердіння з більш цілісної точки зору.

Хакоме терапії

Hakomi терапія являє собою систему об’ємно-центрованої психотерапії. Методика використовує інструменти дотику, масаж, розуміння енергетичної роботи, руху навчання, а тіло-розум. Цей метод приводить людину до розуміння знають переконання і підходи, які керують поведінкою і обмежити відповіді.

Хосино терапії

Хосино терапія є офіційної медичної терапії в Аргентині. Це особлива форма точкового масажу. У цій системі повного контакту руки застосовується так само, як традиційний тиск першого суглоба пальця.

Індійський масаж голови

Індійський масаж голови надає загоює і релаксації. Цей метод широко використовується в Азії для зняття напруги і стресу осіб. Індійський масаж голови знімає і синхронізує природного балансу в організмі, допомагаючи сприяння фізичному та психологічному благополуччю.

дитячий масаж

Дитяча масаж є способом заохочення здоров’я дітей. Вона включає в себе виховання дотику, масаж, рефлексологія і в любові, веселощів, один-на-один взаємодії.

інтегративний масажу

Довге розпущене ударів використовуються для переміщення енергії від голови вниз і через руки і ноги. Це в поєднанні з використанням глибокого дихання допомоги курсу дій.

Lomilomi

Lomilomi методика масажу оформляється Гавайських походження медсестра, Маргарет Мачадо. Тиск пальцями в певних точках також частина техніки, але меншої тривалості, ніж точкового масажу. Виявлення техніку Lomilomi є використання передпліччя і лікті в якості масажного інструменту.

Looyen роботи

Ця техніка зазвичай працює з внутрішнім емоційним питанням людини. Хоча вплив цього процесу є глибоким, але масаж застосовується в тендері формі. Це один з багатьох типів кузова, яка заохочує емоційне благополуччя індивідуума шляхом фізичного релізу дається технік масажу.

Масаж лімфатичної системи

Лімфатична система призначена для видалення бактерій і токсинів з нашого тіла, масажуючи лімфатичної системи зазвичай покращує струм лімфи і нам на користь. Ця техніка масажу лімфатичних вузлів і лімфатичної системи за допомогою світла ритмічні удари. Масаж лімфатичних система використовувати для застосування ударів м’язового волокна, замість поперечного волокна, так лімфатичної системи працює у напрямку м’язових волокон.

maalish

Це груба форма масажу зазвичай застосовується по всьому тілу, особливо на плечах, голова, руки і стегна. Це зазвичай робиться шляхом застосування масла на тіло або руками. Це вимагає великих зусиль для виконання і знову переживає фізичного і психічного стресу людини і може тривати протягом дуже довгого часу.

Майя черевної масаж

Це традиційний масаж застосовується в області живота практикується в багатьох країнах Латинської Америки. Техніка допомагає поліпшити травлення, правильне травлення проблем, пов’язаних, і, щоб допомогти репродуктивних органів.

МФР

Це ручний техніка масажу, щоб розтягнути фасції і відпустіть зв’язків між фасції і шкірного покриву, м’язів і кісток. Метою цього процесу є усунення болю, збільшити діапазон рухів і балансування тіла. Це зазвичай робиться шляхом застосування стиск або розтяг в різних напрямках, або на шкірі прокатки.

напрапатію

Naprapathy це техніка масажу сполучної тканини обережно, щоб відновити кращі потік енергії по всьому тілу. Основна увага в даному Техніка знаходиться на увагу, які вона надає, які упаковують зв’язок хребта. Процес цілісний характер, вона звертає увагу на харчування, рух, спосіб життя і дієти.

Рефлекторний масаж

Нервово-м’язова терапія (NMT) розглядає біль і конкретних проблем шляхом систематичного і конкретної ділянки масажу. NMT зменшує біль, напруга, постуральний дисбаланс, і подовжує і зміцнює тканини.

орто-Біономія

Ця техніка масажу тендері також відомий як гомеопатичні кузова. Орто-Біономія відноситься рухів і м’яким маніпуляцій, щоб знайти становище більшості комфорт в реакції на біль. Тоді робота почалася звідти, щоб звільнити центральні проблеми.

pfrimmer глибоких м’язів

Це одна з ранніх форм глибокого масажу м’язів. Цей метод використовує потужні удари по м’язових волокон, а не вздовж довжини волокон. Цей метод звільняє спайок, покращує кровообіг, і лімфатичної та судинної і викликає коригувальні зміни в м’язах на клітинному рівні. Це також полегшує спортивні травми, травми, напруга і стрес.

масаж для вагітних

Ця техніка масажу знімає напругу і болі викликані зайвої ваги і зміщення центру ваги тіла, зменшує набряки, заспокоює нервову систему, діє як тонізуючий, знімає втому і підвищує енергію.

відновлення рівноваги

Ця техніка використовує суміш глибокий масаж тканин, спільне зняття напруги, словесного діалогу та балансу енергії для полегшення фізичного болю, відпустіть емоційних зон очікування і збільшення релаксації. Ця процедура займає десять сесій,

рефлексологія

Ця техніка виконується на руках і ногах, і вона заснована на стародавній східній теорії, що кожна зона або частину тіла має відповідний рефлекс точки на ногах, стимулюючи рефлекс, що викликає стимуляцію точки в природній енергії пов’язаних орган. Тиск застосовується на певні точки, розташовані в ногах, щоб прибрати затори і відновлення нормального функціонування і здоров’я.

Глибокий масаж

Це процес, кодифікованих серію м’яких тканин маніпуляції, яка намагається організувати м’яку тканину відносин, з єдиною метою перепрофілювання тіла структурно і гармонізації своєї основної моделі пересування та підвищення бадьорості і благополуччя.

Шиацу

Цей метод використовує тиск пальця і ​​працює разом енергетичних меридіанів як точковий в організмі.

Сома нервово-м’язової інтеграції

Це десять-сесії явище. Процес навчання включає в себе руху та обізнаності інструментів, а також масажу і мануальної терапії, створює простіше, менш нав’язливим способи роботи з фасції і м’язи. Він також намагається сприяти розширенню доступу до функціонування кожного півкулі головного мозку.

Спортивний масаж

Залежно від потреб спортсмена, різні методи застосовуються в тому числі шведський ударів, крос-волокна тертя, тиск точкою роботи та спільною мобілізацією розслабитися і відновити сили напруг.

Шведський масаж

Шведський масаж включає в себе довге розпущене погладжування, розминання, тертя, постукування, і тряски рухів. Він ефективний для більшості недуг. Масування шкіри встановлює ланцюгову реакцію, яка дає позитивний ефект на всі верстви і систем організму. Це головним чином впливає на нерви, м’язи, залози і кровообіг, а також сприяє здоров’ю та добробуту.

Туї масажу

Туї є однією з форм китайського масажу, який більше фокусується на просуванні, розтягування і розминання м’язів. Туї був використаний для лікування або доповненням при лікуванні багатьох умов; опорно-рухового апарату і хронічних пов’язані зі стресом розлади травної, дихальної та репродуктивної систем.

Чжі Я. масажу

Ця техніка китайського масажу грунтується насамперед на точковий масаж. Це схоже на масаж Туї На винятком того, що дає велике навантаження на щипати і натисканням на біологічно активні точки.

Інших популярних видів масажу: Парк Стоун масаж, тайський масаж, Trager, травми Erase, тай цзи масаж, терапія тригерних точок, Ватса т.д.

Велика частина правильного застосування методу є те, що він не дає ніяких побічних ефектів, а це сприяє здоров’ю та добробуту людини.