як позбутися розтяжок

Розтяжки є ці маленькі безбарвні марки в нашій шкірі, які нагадують нам про кілька речей, що відбуваються в нашому житті в різні часи. Це може бути від наших щасливих днів під час нашої вагітності, щоб наші відчайдушні часи під час збільшення ваги. Неважливо, що розтяжки нагадують нам, це те, що ми хочемо позбутися, і найближчим часом. Ось декілька порад про те, як позбавитися від цих білих плям нашої історії.

Під час вагітності: Якщо Ви вже дізналися, що ви вагітні, отримати від руки пляшку капсули вітаміну Е, і масажне масло ви взяли з капсули по всій області, залежно від того, де ви хочете, щоб запобігти розтяжки. Процедура має бути зроблена два рази на день, після щоденного душу. Інший основний спосіб позбутися від розтяжок під час тіло змінюється під час вагітності питної води стільки, скільки ви можете. Вона тримає вас і вашої дитини здоровим і залишається осторонь від отримувати занадто суха шкіра, що можна від заподіяння розтяжок. Ми також рекомендували використовувати палицю масла какао щодня. Це могло б допомогти вам уникнути розтяжок хоча це зробить вашу шкіру розтягуватися. Вітамін Е і масло какао палиці є найбільш високо рекомендується, тому що вони працюють швидше.

Схуднення: розтяжок сталося, коли ви набираєте вагу. Очевидно, часто, щоб тих, хто втратив значну кількість ваги. Розтяжок, як правило, більш помітні після вага втрачається, тому що шкіра вже не розтягується. Коли ви плануєте втратити свою вагу, необхідно, щоб ви знаєте, певні методи, як уникнути розтяжок. Є багато тих методів, які можна уникнути за те, розтяжок. Застосування зволожуючих зволожуючий крем, щоб сухий області вашої шкіри щодня буде тримати вашу шкіру пружною і менш уразливі для розтяжок. Ви повинні їсти поживну їжу, яка містить вітаміни і мінерали, такі як вітамін С і вітамін Е цинк і діоксид кремнію. Він буде в змозі допомогти вам втрати розтяжок те ж саме з втрати важать.

Грудей і розтяжок: розтяжок може також виникати в тих годуючих жінок, або великими грудьми через раптове зростання їх грудей. Необхідно використовувати правильний бюстгальтер, щоб підтримати і уникаючи від в’янення. Зазвичай розтяжки з’являються, коли хочеш, щоб бюстгальтер грудьми жінок. Наявність здорової дієти і какао-масло як і раніше кращий спосіб уникнути і мінімізувати розтяжок.

Бодібілдинг: Іноді безперервний повторювані вправи можуть також викликати розтяжок. Щоб уникнути цього необхідно, утриматися від важкої техніки elating занадто багато разів в наборі. Необхідно також, що у вас є, щоб відвідати ваш дерматолог наказано серотоніну або Retin А. сказав рецепт допоможе вам видалення свіжих розтяжок. Ви також можете масажувати шкіру використанні постійний тиск і круговими рухами протягом двох-трьох хвилин. Це покращує кровообіг, допомагаючи крові і поживних речовин, щоб досягти шкіру більш легко. Як результат, шкіра залишається здоровою і активною, що робить його відмінним від формування розтяжок.