штучна засмага

Тепер, коли літо не за горами, ось кілька порад для вибору правильного продукту для забезпечення гарної, здорової і без смуг свічення. Основним інгредієнтом в більшості підроблені засмаги є дігідроксіацетон або ДГК, і вони працюють, реагуючи на амінокислот в клітинах шкіри. Ця взаємодія, що забезпечує «Тан». Хоча ви можете використовувати ці продукти, якщо ви збираєтеся бути на відкритому повітрі і на сонці, дерматологи рекомендують використовувати сонцезахисний крем, а також. Продукти, що використовуються для підроблений загар не пропонують ніякого захисту від сонячних променів.

Іншим популярним додатком є ​​нова аерографія засмаги методами. Це найуспішніший коли вони виробляються в солярій, але є і нові методи, доступні на ринку, які дозволяють користувачам застосовувати їх у себе вдома. Це можуть бути дорогими, проте і часто, результати не такі драматичні, як ви ввійдете в спа установка або салону. Крім того, ви повинні будете терпіти трохи проб і помилок, щоб знайти правильний вибір для вашого обличчя. В іншому випадку, ви могли б закінчити зі страшним помаранчевим поглядом. Пам’ятайте також, почати з малого і будувати з фундаменту, щоб уникнути занадто різкого закінчений вигляд.

Дуже важливо, щоб зробити ваші дослідження по застосуванню методів. Як згадувалося вище, аерографія засмаги є новий гнів, але це не єдиний ефективний метод. Кожен має свої плюси і мінуси, і як і слід було очікувати, ціни будуть сильно відрізнятися, а також. Тримайте бюджет на увазі, особливо якщо ви новачок в підроблені засоби для засмаги. Деякі з штучної засмаги методи включають в себе:
• Застосування пеноматеріалов
• Спрей додатків
• Towelette додатків
• Повільне кожум’яки, таких як лосьйони
• Спа-салон або додатків, а також
• Аерограф програм, які зазвичай вимагають початкових інвестицій в устаткування
Ті, у промисловості також рекомендуємо користувачам відшаровується шкіру перед використанням будь-якого з методів вище. Вони також застерігають від застосування штучної засмаги продукти після того як ви зволоженою з іншими продуктами і особливу увагу слід звернути на ті області, які, як правило, сушарка, таких як коліна та лікті. Нарешті, більшість експертів сходяться на думці ніч додатків краще, так як у вас є нічні години для продукту розвиватися. Нарешті, не забудьте використовувати гумові рукавички, щоб уникнути “засмаглі долоні».

Підроблені препарати або засмаги без сонця, як це іноді називають, є відмінним способом для отримання, які виглядають всі ми прагнемо. Ми прирівнюємо його до здоров’я і добре прожив життя, зрештою. З трохи передбачливості, наукових досліджень і проб і помилок, отримати ідеальний відтінок легко досягається.