нехірургіческіх робочих місць носа

Нові та популярні форми носа була розроблена, що не вимагає інвазивної хірургії. Він був названий “п’ятнадцяти хвилинах ніс роботу”, і це дійсно працює.

Як випливає з назви, носа в основному зміна форми носа. За суттєвої аномалією існує, або значне скорочення розміру є те, що хотів, операція необхідна. Однак багато пацієнтів шукають деякі незначні зміни форми. Це часто включає вибоїни та нерівності на поверхні носа. Вони можуть тепер розглядатися в простих нехірургіческіх процедур з використанням певних ін’єкційні форми, такі як Ботокс, Рестилайн, або Radiesse. Ці матеріали можуть бути використані для забезпечення носової зміни форми і згладжування, що може бути зроблено швидко і практично не потребує часу на відновлення.

Ця процедура може бути виконана в одному відвідуванні. Лікар просто вводить наповнювачів в м’які тканини носа в області, яка в даний час видозмінений. Будь-які незначні опуклості і шишки зникають і ніс залишається гладкою і прямий. Цілком можливо, через цю процедуру, щоб мати стрункі контури і ніс, який робить багато чого, щоб поліпшити свій зовнішній вигляд, а також вашу впевненість у собі. Це може бути все виконані в простому відвідуванні лікаря п’ятнадцять хвилин.

Основна проблема з використанням наповнювача, щоб змінити ніс є ідея, що ніс буде більше. Багато людей бояться цього і думати про процедуру, так само, як грудні імплантати. Ідея полягає в тому, що з носом, великим не краще. Однак, це не так. Ніс виконана гладкою і рівною і загальний ефект не збільшуються в розмірах.

Хірургічна робота включає в себе носом розрізів і часто навіть порушення носові кістки для досягнення бажаного результату. Безопераційне робочих місць ніс уникнути цього і дуже мало часу, потрібно відновити після процедури. У деяких випадках, припухлість відбувається протягом декількох днів після процедури. Інший важливий фактор є вартість. Зазвичай нехірургіческіх процедур коштуватиме в десять разів менше як хірургічна процедура. Оскільки медичне страхування зазвичай не покриває носа в косметичних цілях, це дуже важливий факт.

Важливо пам’ятати, що основною реконструкція носової та зменшення розміру не може бути досягнуто без хірургічного втручання. Безопераційне робочі місця для носа незначні проблеми. Ви повинні знати про нього, як варіант, однак, і обговорити можливість нехірургіческіх процедур з вашим хірургом. Хоча загальний термін, 15 хвилин роботи носом, може, здається, вказують шарлатан і неефективні процедури, це не так. Це є хорошою альтернативою для незначних умов.