ліпосакцію, щоб видалити жир

Більше 400 000 пацієнтів щорічно піддаються ліпосакції. Ліпосакція є косметична процедура, яка видаляє жир з кількох областей на організм людини. Ті, хто прагне отримати ліпосакції зазвичай намагалися вправ і дієти, проте кишені жиру в певних областях тіла не зникають.

Вони використовують метод контур тіла і з більшістю процедур, лікар видаляє менше десяти фунтів стерлінгів жиру з організму. Більшість лікарів намагаються не видалити занадто багато жиру, тому що це може призвести до кусковатості або вм’ятини на шкірі. Чим більше жиру видалено, тим більше ризик для пацієнта.

Якщо ви роздумуєте про ліпосакції, переконайтеся, що ви кинете палити протягом декількох місяців, щоб знизити ризик ускладнень. Ви повинні бути в доброму загальному стані здоров’я і намагалися дієти і фізичних вправ в минулому, але поточний режим обмежує вас від втрати залишилися фунтів.

Якщо ви зацікавлені в цій процедурі, ви повинні проконсультуватися з лікарем, який ви можете довіряти. Переконайтеся, що ви вибрати пластичного хірурга, який мав багаторічний досвід роботи в цій області. Крім того, переконайтеся, що ви задати кілька питань, щоб ви відчували себе комфортно, і він розуміє свої цілі та очікування.

Ті, хто постарше, як правило, менш еластичною шкірі так що ви, можливо, доведеться планую на отримання інших процедур зроблено після ліпосакції такі як підтяжка живота. Як тільки ви вирішили на пластичного хірурга, ви будете працювати з його або її персоналу запланувати дату для процедури.

Лікар дасть Вам заходи, яких необхідно дотримуватися, щоб підготуватися до операції. Наприклад, лікар може сказати вам, щоб уникнути аспірину і закликаємо вас швидка ніч перед процедурою.

Під час операції, лікар спрямовані на усунення оптимальна кількість жиру, щоб ваш тканини і кровоносні судини мають найменшу кількість порушень. Крім того, хірург буде прагнути мати мінімальний баланс рідини і обмежений дискомфорт.

В день операції, лікар відзначатиме цільових областях і зробити кілька фотографій оброблюваної області. Після загальною або місцевою анестезією вводиться, він буде видалити жир за допомогою багаторазових канюлі і витяжкою. Лікар зробить невеликі розрізи, де рідина повинна витікати з.

Період відновлення буде залежати від масштабів операції. Зазвичай пацієнти можуть повернутися до своєї повсякденної діяльності від трьох днів до десяти днів після процедури. Лікар скаже пацієнтові носити компресійний білизна або пов’язку на строк до одного місяця після операції.

Доктор також видалити всі стьобання. Там можуть бути набряки та синці однак це буде зникати через кілька місяців разом з онімінням. Пацієнт буде побачити зміни в їх тіла через кілька днів після процедури, проте остаточні результати не може бути очевидним, поки від одного до шести місяців після операції.

Якщо ви роздумуєте про ліпосакції, переконайтеся, що ви вибираєте лікаря, який ви можете довіряти. Якщо процедура виконана правильно, ви помітите зміни у форму вашого тіла протягом декількох днів.