лазерної плями віку і пігментні плями

Найбільш очевидні причини пошкодження шкіри від віку або впливом сонця. Пігментних плям найчастіше з’являються на руках, обличчі, спині і ногах. Отримання шрами і зморшки, процес, який видалення пігментних плям із поверхні шкіри знаходяться під контролем вашого тіла і нічого не можна зробити, чим допомогти вашому організму самовідновлюватися таким чином. Основна увага в цій статті буде профілактика вікових плям і лікування вікових плям все ще можливо в домашніх умовах.

лазерне пляма часу

Лазерне лікування дуже ефективні при видаленні віку, печінки, сонце або коричневі плями на шкірі. Це лікування вибору для цих місць, насправді. Лікування може зажадати два або кілька сеансів, щоб повністю видалити плями в залежності від того, скільки є і в якій області тіла. Ми вважаємо, що лазерне видалення пігментних плям є постійним, проте люди іноді побачити нові плями з’являються, як вони йдуть назад в НД Це нові плямами, що утворюють в результаті пігментних плям, не повторення старих, віддалених плям. Добре НД ухилення є ключовим, якщо ви хочете бачити вашу шкіру безкоштовно сонячних плям.

Хочете позбутися від пігментних плям
Це вірно, всі докази і в більшості сонячних плям через надмірне перебування на сонці, яке пошкоджує шкіру, роблячи її більш сприйнятливою до нестійкої пігментації. Печінка плями через надмірне перебування на сонці в чому схожі на ваш типовий шрам, де пігментація, як рубцева тканина, накопичується, щоб допомогти захистити і поглинати сонячне світло. Тобто, зрештою, одна з функцій пігментації шкіри: щоб захистити нас від сонця.

пігментні плями
Пігментні плями жовтувато-коричневі плоскі плями, які схожі і, як вважається, викликаних старінням, занадто багато сонця, порушення функції печінки та дієтичних або дефіциту поживних речовин. Якщо у вас нерегулярний, темні плями, які збільшуються в розмірах або зміна кольору або текстури, для їх перевірки негайно до лікаря. Вони можуть бути серйозною формою раку шкіри). З віком наш обмін речовин і зміни в печінці може стати настільки перевантажені з токсинами, які вона не може позбавити організм від них. Окислення в організмі і відсутність антиоксидантів також відіграє важливу роль у цьому процесі. Вік плями є одним з результатів. Вони потрібні роки, щоб форми і їх усунення буде потрібно час, теж, так що не здавайтеся. Спробуйте засіб протягом декількох місяців, а якщо умова не покращився, спробуйте інший. Як превентивний захід, завжди використовуйте сонцезахисний крем як мінімум SPF 15, після використання цих коштів, і в наступний період.
Вік плями, як правило, легко видаляється за допомогою різних лазерів. Більш детальна інформація доступна на Як видалити плями віку