кучеряве волосся – і пояснив піддається

Я раніше думав, що кучеряве волосся було неконтрольованими і єдиний спосіб отримати результат був приборкати його вниз з різними продуктами волосся. Я часто чув, що звичайна теорія завивають викликана погодою і генетики. Генетика означає, що деякі текстури волосся мають природну тенденцію бути кучеряві й, якщо погода погана, ваші волосся буде погано … просто прийняти його. Насправді я виявив, що справжній винуватець завивають в більшості типів волосся є нестача вологи у волоссі. Нічого собі, це робить так багато сенсу для мене. У моєму особистому досвіді я часто думав, що моє волосся завжди відчуває себе сухо. Я помітив, що в будь-який час я отримую зволожуюча процедура, моє волосся відчуває себе чудово і стилів без особливих зусиль. Питання в тому, що він ніколи не триває довго. У ту хвилину я мию волосся вона йде назад, щоб бути її сухі, кучеряве себе. Моє волосся було потребує деякої серйозної гідратації. Отже, ось що я виявив:

1. Почати зсередини: Переконайтеся, що ви їсте ваші фрукти, овочі та питної води. Це є обов’язковою. Я думаю, що ми забули, як наше тіло потребує належними поживними речовинами. Ці овочі найкраще, коли їдять в сирому вигляді і, будь ласка, спробуйте з’їсти всі органічні.

2. Пити хорошу воду: Якщо можливу покупку фільтру для води. Тепер день є багато непотрібних речей, які просочуються в нашу воду, щоб перестрахуватися я рекомендую отримати очищувач води. Пийте принаймні 3 повних склянок на день.

3. Глибоко кондиціонерів: використання масла, такі як оливкове масло і кокосове масло. Подивіться навколо на кухню і подивитися, які масла у вас є. Майже будь-яка нафта буде зробити трюк для глибокого очищення повітря. Нанесіть від коренів до кінчиків і залишити протягом принаймні 15 хвилин.

4. Зволожуючі продукти: Зволожуючий продукти є обов’язковими. Отримати зволожуючий або зволожуючий шампунь, кондиціонер і залишити в зволожуючий спрей.

5. Пропустити Шампуні: Чи не шампуню волосся щодня. Масла на шкіру голови потрібно зробити свій шлях до середини вала і закінчується додати правильне харчування для вашого волосся.

6. Запасіться білка і вологи процедур: Для дійсно інтенсивного лікування я рекомендую йти в професійний салон. Для до тримати Є багато будинку зволожуючі процедури, які допоможуть освіжити і відновити вологу на щоденній основі

Для досягнення найкращих результатів залишатися послідовним. Якщо ваше волосся дійсно пошкоджений, то ви повинні ставитися до вашої із зволожуючим лікування після кожного шампуня. Пам’ятайте, що це займає деякий час, щоб виправити сухого волосся. Флешки у там, і ви побачите великі результати.