гідрастіс – використання в медичних цілях, взаємодія, побічні ефекти, дозування

гідрастіс
Goldenseal, яка також називається yellowroot або eyeroot, є членом сімейства Лютикова і є рідною для Північної Америки. Вона виробляє золотисто-жовтий барвник. Goldenseal популярність в 1990-х призвело до серйозних надмірної експлуатації, викликаючи побоювання, що він стає зникаючих видів у США це стимулювало збільшився культивування.
використання та переваги:
Goldenseal позиціонується як тонізуючий і природний антибіотик, і він часто поєднується з ехінацеї, щоб допомогти “зміцнення імунної системи.” У популярній американській народній медицині, гідрастіс був використаний як антисептичний, в’яжучий, гемостатичну або для лікування різноманітних шкіру, очі та слизові оболонки запальні та інфекційні захворювання. Таким чином, він був використаний як рідини для полоскання рота, для виразки, і в якості місцевого засоби для дерматологічних захворювань. У тонік формі, він був потрапляє як “гірка”, щоб допомогти травленню і лікування диспепсії. Деякі травники також переглянути гідрастіс як слизова оболонка “альтернативою”-збільшення і зменшення секреції слизу в залежності від потреб організму.
Фармакологія:
Голденсіл містить декілька активних изохинолина dlkaloids такі як берберин (0,5-6%), hydrastine (1,5-4%), а canadine. Берберин забезпечує гіркий смак і жовтий колір трави, і більшість наукових пояснень 115E гідрастіс, були пов’язані з наслідками берберина і пов’язані між собою. Берберин дуже погано всмоктується всередину (наверное. 1%), хоча крові вимірні після великих дозах.
Екстракти сирої трави, берберин і, зокрема, мають широкі в пробірці антимікробну активність проти грампозитивних і грамнегативних бактерій, грибів і найпростіших та інших паразитів до імунологічної активності, такі, як розширення макрофаги, cytokintt і імунну відповідь, була продемонстрована на моделях гризунів і лабораторних дослідженнях. На противагу цьому, протизапальну і Immunos депресивних ефектів також було продемонстровано, Високі дози оральний берберин зменшити запалення товстої лікарської inducod коліт у щурів. Використання Берберин як антидіарейного агент може бути частково пояснена шляхом інгібування іонного транспорту секреторною активності в епітеліальних клітинах кишечника.
Берберин і супутніх алкалоїдів впливає cardiovasculilf в природних умовах діяльності та скорочення причин або релаксації ізольованій smooll1 м’язів; результати різняться в залежності від алкалоїд і animnl моделі вивчені. В організмі людини дуже великий внутрішньовенні дози 01 берберин (0,2 мг / кг / хв протягом 30 хв) пацієнтам з важкою conge.stive серцевої недостатності викликало значні зміни гемодинаміки відповідно до зменшилося судинний опір і збільшення серцевого викиду, а також шлуночкової тахікардії в деяких пацієнтів.
клінічних випробувань:
Там немає ніяких клінічних випробувань в медичному або трав’яні літератури з використанням гідрастіс або сирі рослинні екстракти. Єдиним клінічних досліджень було з чистим берберин, часто ізольовані від інших берберин-містять рослини, такі як барбарис aristata. Берберин була вивчена в таких країнах, як Індія для гострої діареї у дітей або дорослих, так і для трахоми. Це, здається, володіють антимікробними і клінічною активністю, схожою з іншими антибіотиками в ООН сліпих контрольованих випробувань при діареї через Ентеротоксігенние кишкової палички і лямблії, з меншою кількістю переваг не знайдено для холери. Одне рандомізоване, подвійне сліпе, плацебо-контрольоване дослідження показало, тільки мінімальну анти-секреторною або антибактеріальну дію при діареї холери і noncholera. Берберин усні дози звичайно варіювалася від 100 мг / день для дітей до 400 мг / день для дорослих. Для трахома, 0,2% берберина очних крапель було встановлено, що аналогічний за ефективністю з іншими стандартними антибіотиками очної цих старих дослідженнях не був відтворений.
У російській літературі, дуже малі дози Берберин були зареєстровані, щоб бути корисним у лікуванні холециститу або гепатиту (10-60 мг / добу), а при тромбоцитопенії (15 мг / добу). Однак сумнівно, що достатньо Берберин поглинається в цих дозах, щоб істотно системний ефект. У неконтрольованих дослідженнях китайських, великі дози усні Берберин були знайдені Бен-eficial у пацієнтів з тяжкою серцевою недостатністю (1200 мг / добу) і цукрового діабету (900-1500 мг / добу).
Побічні ефекти:
Трава здається безпечним і добре стерпним на основі традиційних та загального користування; немає добре документований побічних ефектів при застосуванні звичайних доз. Ряд серйозних реакцій були описані раніше (наприклад, шлунково-кишкових, токсичність, нефрит, виразки, судоми, загиблих від серцево-судинної недостатності), але вони, як видається, неправильно екстрапольовані зі звітів токсикологічних досліджень берберина вводити тваринам або з 19-го століття Література за гомеопатичної “випробуваннях”.
побічних ефектів і взаємодій:
Goldenseal може перешкоджати цитохрому P450-3A4, обмін наркотиків системи в лабораторних умовах, але це не був перевірений в природних умовах або clinically.Goldenseal помилково вірили споживачів наркотиків, щоб діяти як природна речовина, щоб замаскувати виявлення наркотиків у сечі , цей міф спочатку була заснована на застарілих хімічних реакцій описана в романі травник Джон Ллойд, опублікованій в 1900 році.
застерігає:
Берберин-містять рослин були використані в якості інгредієнтів у продуктах абортивного і його слід уникати під час вагітності. Аналогічним чином, використання було пов’язане з випадками ядерної жовтяниці у новонароджених і слід уникати під час грудного вигодовування дуже молодий. Тому гідрастіс знаходиться під загрозою стають вимираючим видом, деякі травники виступають за використання альтернативних берберин-містять рослин на своєму місці (наприклад, барбарис, Орегон виноград, китайські та американські коптіса).
препарати і дози:
Зазвичай пероральна доза гідрастіс становить близько 250-500 мг твердої речовини екстрактів, або 500-1000 мг висушений корінь і кореневище, зазвичай дають три рази на день Різні настоянки та рідкі екстракти, також доступні. Для забезпечення 400 мг берберин (доросла доза використовується в багатьох клінічних дослідженнях), потрібно було б, щоб ковтати приблизно 20-30 капсул, що містять 500 мг гідрастіс, невиправдано великі суми.
Зведена оцінка
Клінічні випробування не проводилися з гідрастіс, і немає ніяких доказів того, що ця трава ефективна для будь-якого клінічного показником того. Там здається, немає ніяких підстав для його користь комбінації з ехінацеї. Незважаючи на те, ізольований алкалоїд берберин фармакологічно активними, невелика кількість містяться в звичайних пероральних доз гідрастіс малоймовірно, щоб бути поглиненими в достатній мірі, щоб забезпечити системних ефектів. Екстракти лікарських трав мають-timicrobial та інші фармакологічної дії; ці властивості можуть підтримувати деякі з традиційних видів трави при місцевому застосуванні на шкіру або слизові оболонки, або при використанні локально в шлунково-кишковому тракті. Ці свідчення, однак, досі не оцінена клінічно.