волосся турботливі поради для пористих, обробляється і жорсткі волосся

Спочатку знати, який тип волосся є пористим або оброблені або грубе волосся. Пористих волосся тип волосся, який буде вбирати вологу, а також всі вологістю повітря. Не тільки повітря, але він буде вбирати все, що застосовується до цього чи нанесеним на неї. У результаті цього волосся стає кучерявих і задушливим цілий день. Вона стає згладити і сушать весь час. Пористих волосся є те, що має пори на ньому. Через ці пори волоса поглинати елементів і вологості повітря. Він поглинає все і пішов з мінімальним зволожуючий крем. Тепер, оброблені і жорстких волосся також пористих волосся. Коли ви застосовуєте багато різних стилів і процесів до вашого волосся, то ваше волосся валу буде пошкоджено. Багато чого обробки зовсім не добре, щоб ваше волосся, як занадто багато грунтовки, фарбування і випрямлення і керлінг, роблячи ваші волосся більш крихкими і слабкими, ніж раніше. Будь-які пошкоджене волосся пористі волосся. Грубий волосся також відноситься до цієї категорії. Це дуже важко керувати і надати їй потрібний стиль. Тьмяне волосся кучеряве цей тип волосся.

Основною причиною цього типу структуру волосся є відсутність білка. Не тільки це, воду, якої ви миєте ваші волосся дуже важливо визначити, чи є у вас жорстке волосся чи ні. Сухий і грубої води може легко від цього типу волосся. Розв’язки наступні: –

Рішення для оброблених волосся:
1. Завжди переконайтесь, що PTT вашої води низький. Багаті масляній основі шампуню і кондиціонера на основі білка зволожуючий необхідні для протидії такого роду проблеми волосся. Багаті білком буде ущільнити волоса і зробити його сильніше, ніж раніше.
2. Будь жорсткий і грубий полоскань кондиціонерів може виявитися шкідливим для вашого дуже чутливою локони. Волосся ремонт кондиціонерів та м’якою м’який шампунь білка є кращими для використання. Не забувайте, всі ці речі, тому що всі ці дрібні деталі можуть вирішити вашу проблему самої.
3. Домашні засоби, також застосовні для цього. Тільки не забувайте використовувати натуральні інгредієнти, які багаті білком і фруктові олії.

Рішення для пористих волосся:
1. Розчини для пористих волосся є однаковими. Завжди використовуйте багатий кондиціонер і залиште його на волоссі вашого валів протягом деякого часу. За цей час кондиціонера зробить ваше волосся і зробити їх м’якше і сильніше, ніж раніше.
2. Кінчики волосся є порівняно більш сухі і слабкі та пошкоджені. Так, застосовувати білка кондиціонера уважно на кінчики волосся, а також застосування кондиціонера на кінчики волосся.
3. Силіконова крем може також допомогти вам в області отримання гладкою і шовковистою якості волосся. Силіконова крем згладжує кутикулу волосся і робить їх блискучими і шовковистим.
4. Капелюхи або шапки і раніше є кращим вибором для вашого замку, коли ви хочете вийти за межі будинку. Захистіть ваші волосся і ваше обличчя від сушіння наслідки літнього сезону.
5. Після застосування зволожуючого крему завжди розчісуйте волосся, щоб розподілити вологу у волоссі валів.
6. Є деякі дієти рішень. Прийняти в природних незамінні жирні кислоти є набагато більш необхідним і плідним, щоб протистояти цим обробляються волосся. Наші голови виробляє природні шкірного сала, і природні масла, щоб зробити наше волосся менш уразливими. Ці елементи допомагають нам зробити сухим і пористі волосся в м’які і податливі волосся.