Як отримати найкращий для знебарвлення волосся

Волосся Відбілювач препарат, який полегшує волосся шляхом видалення пігментації. Відбілювач реагує з меланіну у волоссі, видалення кольору в незворотною хімічної реакції. Відбілювачі зламати меланіну і замінює його новим кольором представлені додаються агентом тонування. Залежно від того, як ваші волосся темне природно, що лежить в основі пігменту може варіюватися від іржавого оранжевого до блідо-жовтого. Сильно знебарвленого волоссі виглядає жовтуватим, бо кератин себе природно блідо-жовтий. Це природний колір є причиною, чому біле волосся літньої людини виглядає трохи жовтого біля коріння. Пероксид водню є одним з найбільш поширених засобів блискавки. Використовують перекис в лужному розчині, який відкриває волосся, щоб перекис реагувати з меланіну. Відтінки додаються в відбілюючих розчинів для досягнення більш приємний відтінок полегшений волосся.

Перш ніж почати вам знадобляться:

Чистий рушник (той, який ви не дбаєте, якщо він отримує відбілювача на ньому),
пластиковий або скляну кулю,
ножиці
секундомір або таймер.
Ви також хочете носити сорочку, яку ви не проти, якщо він отримує відбілювача на ньому.
Не в останню чергу, звичайно, ви будете мати потребу в своєму Гаряча тема Bleach Kit.
Як правило, коробку відбілювача коштує близько $ 10. вам може знадобитися більше одного комплекту ж.

Є певні фізичні наслідки для відбілювання волосся, головним з яких є важким руйнування кори. Поломка, посічені кінчики, і frizziness чекають вас і зажадає постійного коригуючого уваги. Крім того, ваші волосся буде втрачати свою здатність утримувати пігмент. Якщо ви хочете додати темних місць або спробувати інший колір повністю, ви будете насолоджуватися лише тимчасовий успіх. Колір вийде за пару прань. Вам доведеться чекати ваші волосся рости назад, в той же час страждає збентеження реверс-скунс погляд. Не дуже привабливий.

Якщо ви фарбували волосся раніше, у вас немає, щоб перевірити його. Воно стане блондинкою, якщо у вас темне волосся, але це займе деякий час, і ви повинні залишити його протягом приблизно години, якщо ви хочете, щоб він значно полегшити. (Щоб отримати мої чорне волосся в блондинку, у мене пішло дві години, але ви ніколи не повинні залишити відбілювача протягом більше ніж за годину. Промийте їх, і зробити це знову, якщо це не досить світло.) Ви просто покласти його на, як барвник і почекати деякий час. І ваші волосся буде світліше. Вам може знадобитися тонера, тому що це, швидше за все, свою чергу, помаранчевий (або зеленуватий відтінок, залежно від йор відтінки), так що ви зачистити отримати якусь тонера або фарбника, щоб приховати це, крім цього, вам буде добре.

Закрийте відбілювача порошку важкий для зберігання. Повітря викликає порошок окислюватися і втрачати свою ефективність. Подвійний захист в поліетиленовому пакеті, то всередині пластикової ванни це гарна ідея, щоб зберегти його свіжим і готовим до дії.