Парфуми – ароматичні блаженства

Духи, об’єднання ароматичних сполук, деякі життєво важливі масла, фіксаторів і розчинників, коріння спиною до древньої Месопотамії та Єгипті, а потім і римлянами і персами. Парфумерія, мистецтво створення парфумів, знайшло своє існування у Східній Азії теж, але в основному це був розсерджений засновані.

Tapputi стала першим виробником духів, чиє ім’я згадується в клинописних таблетки з другого тисячоліття до нашої ери в Месопотамії. Згідно останнім відкриттям, більше 4000 років духи знайдені в стародавній парфумерної фабрики, який був поширений на площі 4000 квадратних метрів території. Ці духи були зроблені з трави, мигдаль, коріандр, бергамот, спеції та інші, але не квіти.

Авіценна, перський лікар і хімік, вперше перегонки масла квітів. Він почав цей процес з трояндою. До цього, масла, пелюсток і подрібнених трав змішують, щоб зробити духи. Тоді мистецтво створення парфумів досягло Європи у 14 столітті, а потім угорців початок сучасної парфумерії, суміші олій у спиртовому розчині, в 1370 році. У 16-му столітті, це широке поширення мистецтво Італії був доставлений в Францію, а потім вона стала європейським центром парфумерної та косметичної виробництва. З цього впливу, вирощування квітів став розквіт промисловості на півдні Франції. В епоху Відродження, запашний були призначені для королівського класу тільки. Близько 18-го століття, парфумерної промисловості бум, як і всі, так як вирощування ароматичних рослин збільшується, щоб забезпечити все більше і більше сировини.

Парфуми можуть бути описані на основі рівня його концентрації, сім’я воно належить і ноти ароматів воно поширюється. Парфюмерне олія повинна бути розбавлена ​​розчинником, як нерозбавленого масла мають високу концентрацію і може викликати алергію. Етанол або суміш етанолу і води є найбільш поширеними розріджувачі для духів. Нейтральні ліпіди пахне як жожоба, фракціонованого кокосового масла або воску є кращим способом, щоб розбавити парфумерних олій. Інтенсивність і витривалість духів залежить від кількості концентратів вона містить.

Відповідно до традиційної та сучасної класифікації, парфуми складаються з числа категорій, таких як одне квіткові, квітковий букет, ambery, деревне, шкірясті, яскраво квіткові, зелені, океанічні / озону, цитрусові і т.д. Кожна категорія добре відома своєю власної самобутності. Рослини є головним джерелом ароматичних сполук і кожна частина рослини відповідає за конкретний ароматичне з’єднання. Крім рослин, тварин, як амбра, ціветті, мускусу і соти також великі джерела ароматичних сполук. Крім цього, інших природних джерел лишайники і водорості. Але сучасні духи містять пахучі речовини, які, природно, не доступні, а, скоріше, вони є синтетичні віддушки, як Calon.

Синтетичні ароматизатори органічного синтезу, а потім очищують перед складу духів. У разі природних джерел, віддушки, отриманий розчиненням вихідного матеріалу в розчиннику з отриманням бажаного з’єднання ароматичного ряду. З іншого боку, спосіб нагріву сировини і потім конденсують для відгону ароматичних парів називається перегонкою. Це може бути або парової дистиляції чи сухої перегонки. Ароматичні масла також можуть бути зібрані через вираження, яке є стиснення сировини. Витягнутий з’єднання ефірних масел, які використовуються для створення парфумів.

В цілому процес ролі парфумера дуже важливо, так як він формулює духів залежно від потреби і настрою клієнта або його роботодавець, маючи на увазі ціни на парфуми масляні концентрати. Тоді духи сформульовані, щоб викликати потрібну почуття у тих, хто його запах. Духи повинні бути належним чином зберігати і зберегти свої аромати недоторканими. Вони не повинні піддаватися впливу тепла і світла. Вони можуть зберігатися в світлонепроникний пляшки алюмінію або в оригінальній упаковці.