Головна манікюр, педикюр будинку

Коли вам потрібно зробити манікюр чи педикюр в домашніх умовах, це дуже важливо мати знання про неї в цілому, а також вимоги, зокрема. Якщо ви відчуваєте потребу системи манікюр / педикюр і блукаючі, то наступні зазначеної системи буде великою підмогою для вас. Таким чином, для створення ідеального манікюру / педикюру системи будинку, вам знадобиться наступне:
* 1 упаковка ватних кульок
* 1 для зняття лаку
* 1 пилочку
* 1 ніготь тріммера
* 1 Засіб для видалення кутикули
* 1 пляшка лак для нігтів
* 2 сепаратора ніг
* Пара паперових рушників

Тепер ви напевне буде цікаво знати, як вищевказані пункти допоможуть вам зробити манікюр / педикюр.

Лак для нігтів видалення:

Візьміть ватяні кульки стільки, скільки ви потребуєте них, змочіть кожного пальця добре з рідиною для зняття лаку, щоб ваш справжній колір нігті починають з’являтися. Використовуйте дуже меншу кількість рідини для зняття лаку, щоб видалити лак для нігтів. Так як лак для нігтів вкрай сушка, ніколи не замочити цвях в це, особливо кутикулу. Зберегти хороші контакти нігті лак для нігтів.

Замочування і видалення кутикули:

Ваша кутикула, як носової шкіри. Він знаходиться в нижній частині нігтя, де пальцем хрящів нігтів і шкіри зустрічається. Для видалення кутикули потримайте нігті в теплій воді протягом 3 хвилин або менше. Тепер використовуйте для видалення хряща підштовхнути кутикулу вниз.

Обрізка ваші нігті:

Відсікти нігті на ногах, використовувати кусачки для нігтів. Щоб змінити або скоротити нігті, просто використовуйте кусачки для нігтів. Якщо ваші нігті тверді, замочіть їх у воді до обрізки. Якщо у вас є м’які нігті, не обрізати після купання або прання, тому що при цьому ви може викликати пошкодження, які коли-небудь можуть призвести до зараження. Не обрізайте занадто коротко нігті на ногах, так як це збільшить шанси на розвиток врослі нігті.

заповнення нігті:

Використовуйте пилочку, щоб зробити ваші нігті гладкими і добре виглядає. Ви можете використовувати пилку для згладжування кінчиків нігтів. Не використовуйте пилочку відмовитися вашу природну поверхню нігтя взагалі. Це дозволить зробити нігті шорсткості поверхні.

відлущуючий і зволожуючий рук і ніг:

Тепер за допомогою цукру миття робити масаж ступень, ніг, рук і ніг. Обполосніть руки, а потім використовувати пемзу, щоб відтирати калусу та інші шорсткі поверхні на нижній частині ноги. Тепер, промити скраб ваших ніг і ступень. Тепер, використовуйте зволожуючий крем або деякі інші заспокійливий крем для рук і ніг, які можуть зцілити потріскалися і roughdry шкіри.

полірування нігтів:

Видаліть надлишки зволожуючого використанні для зняття лаку. Польський ваші нігті і висушіть їх між шарами, переважно мінімум чотири шари. Якщо у вас є слабкі або ламкі нігті, місце один або два шари хребта заповнення лак на нігті, як базовий шар, щоб зміцнити нігті. Два шари кольорового лаку для нігтів знаходяться поруч, а потім верхній шар, щоб додати блиску. Використовуйте сепаратори піною ніс до пальців, тоді полірування. Дозволити сушки для нігтів.