1:00 відбілювання зубів будинку комплекти

Останній продукт для відбілювання зубів є одну годину вперед відбілювання зубів будинку комплекти. Вони забезпечують тривалі результати так само, як лазерне відбілювання, але без високої ціни. Вони зазвичай постачаються з 4% перекису карбаміду і різноманітність смаків.

Існують два типи формули для цих однієї години набори рот лоток. Перший комплект відбілювачем, а другий рот липкою форму гелю. Відбілювач комплект розчин відбілювача поміщається в рот лоток, який ви занурюєтеся ви зуби в. Гель цвіль також піднос, але він наповнений гелем, який прилипає до зубів і лоток і твердо дір проти ваших зубів.

Більшість продуктів на ринку обіцяють полегшити ваші зуби до семи відтінків в одну годину. Рішення можуть відрізнятися в потенції і носити протягом години, і ви можете носити його довше, якщо у вас є стійкі плями.

Відбілювання є ефективним методом у відбілювання плям і на основі клінічних досліджень, майже 95% пацієнтів з тютюн, кава і чай плями випробували деякий ефект освітлення. Інші типи плям, наприклад, занадто багато фтору реагувати на відбілювання менше зовнішніх плями зробив.

Одна година відбілювання зубів будинку комплекти може коштувати від $ 50 до $ 100 доларів за цілий відбілювання зубів системою. Це значно дешевше, ніж отримання лазерного лікування або відчувають шпону поміщається над вашими зубами. Вінірів на одну процедуру зуба і може коштувати тисячі доларів.

Існує в даний час новий прорив в домашніх умовах відбілювання зубів системою, яка використовує лампи для відбілювання зубів і обіцяє отримати ваші зуби до шести відтінків світліше. Ця система схожа на лікування лазерне відбілювання, але в даний час широко доступні для домашнього використання в. Спочатку малюють гель на зуби, а потім утримувати світло стенд для ваших зубів.

Ваш медичний працівник може проконсультувати Вас за відповідним типом застосування і тривалість часу, необхідного, щоб відбілити зуби на основі ваших зміна кольору зубів. Але більшість з цих комплектів однієї години досить прямий з їх інструкціями і проста у використанні.

Є так багато 1:00 відбілювання зубів будинку комплекти на ринку сьогодні. Ви просто повинні знайти той, який підходить для ваших потреб. Обов’язково прочитайте всі інструкції і упаковки, перш ніж продовжити, щоб відбілити зуби. Також пам’ятайте про те, як багато відтінків вони обіцяють полегшити ваші зуби. Ви ж не хочете, щоб підібрати рішення, яке буде занадто сильним і абразивних на ваших зубах.