як сон ремонт та переваги вашої шкіри

Всі чули фразу “краса сну.” Хоча це, можливо, розглядається як казка старих дружин в минулому, зараз експерти згодні, що отримання відповідної кількості сну має значний вплив на свого обличчя і загальний стан здоров’я його або її шкіри. Багато людей покладаються на кремах і лосьйонах для створення сяючий колір обличчя. Однак отримання спати всю ніч будете робити більше різниця в зовнішній вигляд шкіри, ніж будь-який засіб правового захисту застосовується до поверхні шкіри. Деякі з способів, в яких адекватний переваги сну шкіру, включають наступне:

Заохочує сну, що прийнято називати регенерації клітин, яка являє собою процес нових клітин шкіри заміни старих, відмерлих клітин. Ця швидкість, при якій це відбувається, збільшується в нічний час, іноді до двох разів курс денної регенерації клітин.

підвищення ефективності догляду за шкірою

Забезпечення адекватного сну також підвищує ефективність свого загального режиму догляду за шкірою. Ретиноїди, вітаміни та інші речовини втрачають потенцію після впливу денного світла, що призводить до зниження їх ефективності. Омолоджуючі інгредієнти в шкіру крем свого вибору буде довше залишатися активними в нічний час, так як немає ні сонячного світла протягом цього часу. Це може привести до поліпшення продуктивності продукту.

боротьба денний пошкодження

Відповідна кількість сну також надає шкірі достатній час для боротьби з щоденних ушкоджень шкіри піддається під час неспання. Шкіра людини зустрічається з безліччю негативних факторів протягом усього дня, в тому числі забруднення, шкідливого впливу ультрафіолетових променів і пошкодження елементів навколишнього середовища. Пошкодження, викликані впливом таких елементів включає в себе сонячні плями, плями, тонких ліній, зморшок і зневоднення. Як один спить, шкіра працює ефективно змінити ці наслідки і відновити себе.

несприятливі наслідки занадто мало спати

З вищезазначених питань на увазі, легко зрозуміти, чому погано спить має такий негативний вплив на свою зовнішність. Деякі прояви недостатнього сну включають в себе жовте, тьмяної шкіри, набряклість обличчя, кола під очима, червоні очі і опухлі повіки, і ці ефекти з’явитися відразу в багатьох випадках. Таким чином, для того, щоб підтримувати здоровий вигляд шкіри і сяючий колір обличчя, потрібно поставити мету отримання як мінімум 7-8 годин сну на добу. Ті, хто виявляються страждає від безсоння або занепокоєння і не в змозі отримати сон всю ніч повинні звернутися за консультацією до лікаря.