як пластична хірургія може допомогти вам з вашої нової резолюції років

Відмінною рисою кожен Новий рік наведено список новорічних обіцянок. Резолюції, які показують на вершині багатьох списках включають втрати ваги, їдять здорову, працювати більше, і, дивлячись наше абсолютне краще. На жаль, це не завжди легко дотримуватися цих резолюцій. Робота, сім’я, досліджень і незапланованих надзвичайних ситуацій може зробити навіть самий рішуча людина вийти трек і випускати з уваги мету здоров’я і краси. На щастя, пластична хірургія може допомогти з резолюціями ваш Новий рік, виступаючи в якості як ярлик і нагороди.

Пластична хірургія в якості ярлика

У той час як деякі люди втрачають вагу швидко, слідуючи простий дієти і фізичних вправ план, інші з усіх сил намагатися втрачати вагу навіть під час самих строгих дієти. Ці відмінності можна пояснити генетики, віку і певних медичних умовах. Якщо ви були дієти і здійснення старанно, але не були в змозі втратити впертий зайвий жир, пластична хірургія може запропонувати ярлика до вашої мети більш пропорційного статури.

Дві процедури, які часто використовуються для контурів тіла ліпосакція і підтяжка живота. Ні ліпосакції живота, ні хірургії процедур втрата ваги, але вони можуть допомогти людям, які близькі до нормальною вагою видалення надлишку жирової тканини і шкіри від живота. Ліпосакція також може бути використаний для зменшення жирових відкладень тканини на стегнах, сідницях, стегнах, плечах і шиї. Ці процедури допомагають пацієнтам досягти більш гармонійного контуру тіла, і гарний естетичний ефект часто радить пацієнтам дотримуватися своїх резолюціях Нового року і продовжують дотримуватися здорової дієти і фізичних вправ режиму.

Пластична хірургія в якості нагороди

Інший спосіб пластична хірургія може допомогти вам реалізувати ваші резолюції Новий рік, виступаючи в якості винагороди. Таким чином, ви можете укласти угоду з самим собою, що, коли ви досягнете вашої мети втрати ваги, ви будете винагородити себе шляхом отримання хірургічної процедури ви мріяли о. Деякі з найбільш популярних “винагороду” процедури збільшення грудей з сольовим розчином або силіконові імплантанти грудей, губ і століття (блефаропластика процедури). Всі ці процедури збільшити і пацієнта зовнішній вигляд і впевненість у собі. За відчувають себе більш впевненими в собі, пацієнтів пластичної хірургії часто відчувають пропонується в повній мірі насолоджуватися життям і відчувати себе більш щасливими, як результат. Таким чином, ретельно відібраних процедур пластичної хірургії може бути прекрасним способом відсвяткувати реалізації Резолюції ваш Новий рік.

Майте на увазі, що всі процедури пластичної хірургії пов’язані з ризиками. Наприклад, підтяжка живота ризики включають в себе можливість неконтрольованого кровотечі, інфекції і відмирання тканин. Аналогічним чином, ліпосакція пов’язана з ризиком інфікування та анестезії ускладнень. Ось чому ви повинні ретельно розглянути всі плюси і мінуси пластичної хірургії, перш ніж приймати рішення проводити ніякого лікування.