як можна вилікувати ваші алергічний дерматит

Алергічний дерматит є стан шкіри, яка виникає у відповідь на вплив певних алергенів або речовин, які дратують імунної системи вашого організму. Це може викликати шкірний свербіж, почервоніння, локалізований набряк і запалення. Для ефективного вирішення цих проблем, важливо знати конкретний алерген, який спричинив захворювання. Колись відомий, суттєвий крок уникаючи впливу одного на подразник. Деякі поширені алергени включають нікель, отруйний плющ рослин і акрилові.

Люди, що працюють в галузях промисловості, що використовують ці матеріали сильно схильні в розвиваються алергічний дерматит. Серед них є лікарі, коштовності і керамічні працівників, які взаємодіють з нікелем щодня. Лікарі, особливо хірурги-ортопеди також піддаються ризику розвитку справи, як вони працюють з акрилом. Вона також може бути викликане агресивними хімікатами від миючих засобів та косметики. Таким чином, необхідно знати конкретний алерген, що зачіпають його перед виконанням лікування. Діагностика в основному здійснюється через медичний огляд і історії хвороби. Патч тест також може бути рекомендовано, якщо подразник залишається невідомою.

Основне правило при лікуванні алергічного дерматиту, щоб ніколи не відкладати таке лікування, щоб запобігти розвитку ускладнень. Перший крок, щоб прийняти це застосовувати вологу тканину на область, щоб бути впевненим, що всі подразники були видалені. Для легкої до помірної випадках лікарі зазвичай призначають кортикостероїди для зменшення запалення. Для важких випадків, системними стероїдами можуть бути дані. Коли стан покращиться, його дозування може бути потім конічні. Антигістамінні препарати також рекомендуються для полегшення інтенсивного свербіння.

Він також рекомендується утримуватися від носити щільно облягаючий одяг і дотримуватися належну гігієну тіла з використанням м’якого мила і теплої води. При правильному навчанні здоров’ю і відданість ваших медикаментозною терапією, алергічний дерматит НЕ буде тривожної проблемою більше.