як лазерна епіляція робиться

Вона є спільною для деяких людей, щоб робити те, що вони можуть в особову справу з волоссям, страждаючи емоційні переживання публічно, тому що вони зазвичай страждають від клейма відрізняються через надмірне на обличчі і тілі. Коли жителі отримали ще дві опції для видалення волосся, це було протягом останніх кількох місяців, один використовує лазерні технології, а інший використовує більш просунуту форму світлолікування. За останні пару місяців, сімейний лікар у Алтуне робила лазерну епіляцію. У цьому випадку, вона пояснила, що лазери випускають світло високої енергії.

По-перше, світло сяяло на шкіру з волоссям на ньому і тоді світ нічого не робить для шкіри, але концентрується на волосся, щоб зруйнувати волосяний фолікул. Це не що інше, як електроліз, тому що це може бути виснажливим і болючим, тому що він ставить голки в кожен волосяний фолікул і хоче подарувати Петербургу його за допомогою електричного струму. Тільки приймаючи хвилину для лікування верхньою губою лазерного лікування в той час як з електролізом, це може зайняти 30 хвилин. На одиницю площі, 2:58 лікування необхідні в даному випадку. Те, що вона зазвичай робить для жінок включають верхньої губи, підборіддя, в області пахв та лінії бікіні. Чоловіки просять видалення волосся на шиї, спині і рідшати бороди.

Для того щоб люди з темною пігментовані шкіри і тонкі світлі волосся, щоб отримати бажаний результат, є деякі зміни, які можуть бути застосовані до процедури.

Легко вартістю $ 200 тут є первинна консультація та першої сесії. Враховуючи наступні процедури, вони коштують $ 200 для області на обличчі і $ 350 для лінії бікіні або під пахвами. Коли справа доходить до зборів для великих площ, таких як ноги або спини, ці договірні. Тут базова технологія того, як лікарі піти після цільова область фототермоліза. Відповідальний за руйнування волосяного фолікула є тепло, що виходить від джерела світла.

Враховуючи світлових хвиль, те, що вони є різними частотами схожа на радіохвилі, які мають різні частоти. Коли люди налаштуватися на різні радіостанції, це як машина працює, як він намагається отримати правильну частоту світла для кожної людини, заснованої на колір волосся, товщину і колір шкіри. Приймаючи такий двигун, який становить приблизно розмір складені розмір квартири пральна машина, фен комбінації до уваги, для регулювання інтенсивності світла, для кожного пацієнта необхідно міняти фільтри. У цьому випадку світловий спалаху триває близько 5/lOOOths другого і близько 30 світлових імпульсів виконується під час лікування.

Імпульсу удару залишається близько 1/2 дюйми на 1 1/2 дюйми області про розмір жуйки. Тут, тридцять з цих імпульсів рівної близько 20 квадратних дюймів, і тому хірург може зробити губи і області підборіддя або обидві щоки за один сеанс. Для кожної області, від двох до трьох обробок. Враховуючи наступні візити, нехай вони близько місяця на частини, щоб дати час для волосяних фолікулів, щоб померти і випадати. Для активації волосся, які були в їх фазі спокою, вам потрібен час, і тільки в цьому випадку активне волосся можна лікувати.

Іменується постійного скорочення волосся або довгострокового видалення волосся, а не постійного видалення волосся, ця процедура. У цьому випадку побічні ефекти, в тому числі незначне роздратування шкіри і мінімальне набухання повинні очікувати. Крім потреби тимчасові побічні ефекти, пацієнти можуть повернутися до своєї звичайної діяльності відразу після процедури.