ріст вій продуктів, які роблять вії ростуть – розуміння ваших виборів

Ви підкреслили, над тонкими, рідкісними віями? Чи не здається, ціла вічність, щоб застосувати туш, тому що ваші вії стають тонше і коротше? Якщо так, то ви не самотні – багато жінок задаються питанням, як зробити вії довшими і задаються питанням: Як я можу отримати товсті вії? Що можна зробити, щоб зробити вії стають довшими? Які найбезпечніші і самі кращі продукти ріст вій?

Бо телебачення і друковані оголошення за рецептом продукти сила росту вій наповнили ринок в цьому році, жінки стають все більш і більш заплутаною про свій вибір росту вій і цікаво, чому вірити. Метою даної статті є, щоб прояснити ситуацію і надати Вам інформацію про трьох популярних росту вій продуктів, які роблять вії стають довшими і товщі. Після вивчення відмінностей у цих продуктах росту вій, ви будете більш підготовлені, щоб прийняти обгрунтоване рішення про найбільш безпечних і ефективних продуктів росту вій.

популярних продуктів росту вій

Latisse це рецепт лікування росту вій, який застосовується щодня на повіку у підстави вій. Цей продукт включає вій біматопрост, який був використаний для лікування підвищеного внутрішньоочного тиску (підвищений тиск всередині ока). FDA опублікувала попередження на 11/19/2007 якому говориться, що використання рецептурних препаратів Bimatoprost на додаток до продукту, що містить вій препарату може призвести до пошкодження зорового нерва, що призводить до зниження зору або сліпоти. Повідомляється, побічні ефекти потемніння шкіри століття, потемніння райдужної оболонки, свербіж, м’який горіння, сухості або почервоніння очей. Продовження використання продукту, необхідного для досягнення максимальних результатів. Після застосування продукту зупинилося, шкіри століття може зникнути потемніння вій і повернеться в первинний стан. Після того як ви бачили кваліфікованим спеціалістом, вартість цього продукту становить від $ 100,00 до $ 120,00 за рецепт поповнення рахунку.

LiLash є вій продукт, який застосовується щодня на повіку у підстави вій. Даний продукт включає trinorprosta, аналог простагландину використовуються для лікування підвищеного внутрішньоочного тиску (підвищений тиск всередині ока). Даний продукт є лікарем сформульовані та клінічні випробування. Повідомляється побічні ефекти потемніння шкіри очей кришкою, печіння і подразнення. Коли припиняється, шкіри століття затемнення може зникнути. Це вій продукт не вимагає рецепта лікаря і приблизну вартість становить $ 140,00.

Wonderlash Віккі LaMotta є підсилювачем вій і вій продукт, який застосовується як ясно туш щодня. Ця формула росту вій містить інгредієнти, такі як L-проліну, що зустрічається в природі амінокислоти і Lactococcus Фермент який імітує зростання, подовжує, потовщує і живить вії природним чином. На відміну від інших процедур росту вій або продуктів росту вій, це натуральний продукт вій не містить інгредієнтів, які можуть призвести до потенційно серйозних або шкідливих побічних ефектів. Wonderlash починає працювати в якості лише 3 тижні і не вимагає рецепта лікаря. Орієнтовна вартість становить $ 30,00.

як зробити вії довшими – найбезпечнішим рішенням

Ви повинні бути обережні, щоб читати інгредієнти, що містяться в продуктах, і бути в курсі всіх можливих побічних ефектах. У перших двох продуктів, згадані вище, можуть призвести до гіперпігментації шкіри століття і, при неправильному використанні або без нагляду лікаря, Latisse може викликати необоротне пошкодження очей. Оскільки довгострокові побічні ефекти для росту вій продуктів, які включають bimataprost trinorprosta і не відомо на даний момент, найбезпечнішим рішенням для вій Hypotrichosis це натуральний продукт, без вій агресивних хімікатів.

Отже, тепер ви знаєте, як зробити вії довшими і товщі з сейфом, натуральних продуктів росту вій. Ваш найкращий вибір, щоб зробити вії ростуть без шкідливих побічних ефектів, які можуть вплинути на ваш зір, змінити колір очей і / або шкіри очей кришка Wonderlash.