педикюр …. блаженство для ваших ніг

Невисокі тонкі каблуки, наляканий і відкритим носком сандалії вимагають пальці і ноги, щоб виглядати бездоганно і полірують. Педикюру є метод, щоб отримати краще виглядає, ніг і нігтів. Слово педикюр походить від латинського слова, яке означає догляд за ногу. Педикюр корисно для запобігання захворювань нігтів і нігтів розлади. Педикюр не обмежується тільки для нігтів, мертві шкіру ніг також стер використанням грубого каменю називається пемзою в рамках цього процесу.

Як і інші косметичні процедури, педикюр також має довгу і багату історію та посилання в минулому. В даний час все більше і більше людей вибирають для педикюру для інший світ причин більше. Педикюр насправді набір нога турботливі процедури, які включають в себе пілінг ніг, догляд за ногами, догляд за нігтями, масаж ніг і ванночки для ніг. Є два великих причин для педикюру; перша причина, щоб дати ногам заслужений пустощів і глибокого очищення і друга причина полягає в додаванні сексуальним поглядом до кінчиків пальців на літні сандалі.

М’якою і еластичною ноги можна отримати, регулярне використання пемзи і масування з зволожувачами, щоб протидіяти впливу щоденного зносу на ногах. Лікувальні креми або вазелін наносять на ноги перед сном творити чудеса. Проблеми, пов’язані з ногами, які відбулися за тривалий період часу слід віднести до ноги спеціалізованої допомоги. Ми вважаємо, наші ноги заслуговують трохи пустощів.
Процес педикюр починається з ванночки для ніг, а також пілінг, обидва вони зробили одночасно. Після цього нога обережно сушать за допомогою чистої, стерильні рушники та глибокі зволожувачі дію застосування. Тепер для нігтів, ватним тампоном, просоченим з нігтів для зняття лаку використовується зняти старий лак. Після того, як старий лак віддаляється нігті обрізані прямо поперек з садовими ножицями і пилкою для нігтів використовується для згладжування країв, у тому числі сторін.

Ноги знову замочують в гарячій воді протягом п’яти хвилин, а потім вони зупинилися на краю ванни для ніг. Архів ноги занурюють у воду, а потім вона використовується для гладкої п’яти, кулі ноги і зовнішніми мізинець пальці ніг. Тепер вони поплескав насухо чистим рушником. Щоб отримати під контроль кутикули нігтів щіткою, змоченою в відлущуючий скраб застосовується там, де зустрічається нігтів шкіру очистити площу.

Ноги знову промивають і сушать, тепер щедре кількість супер-зволожуючий лосьйон пішки або крем наноситься і втирається в ноги і телят. Ноги і масаж ніг є важливою частиною педикюр. Техніка допомагає розслабити особа, яка має лікування. Рефлексологія ноги широко використовується даючи масаж ніг, знімає багато нервів, які закінчуються на ноги. Терапевти можуть також масаж з гарячими каменями в руках, а також використовувати спеціальні креми, які мають ментолу в них, і які кажуть, допомагає омолодити пішки. Зволожувач тепер змивається нігті з милом і водою, потім сушать.

Тепер час для благоустрою нігтів, створюється простір між пальцями з сепаратором піни і ніг один шар шару грунтовки, два шари кольору і один шар верхній шар наноситься на нігті. Nail-зняття лаку застосовується для видалення нігтів, який не потрапив у ворота і на шкіру. Польські тепер дають висохнути протягом декількох годин, перш ніж покласти на тісному взуття. Бажано, щоб нанести один шар верхнього шару через три дні після педикюру, то кожен третій день після того, щоб зберегти польське від сколів. Якщо ноги будуть виставлені в НД, верхній шар з сонцезахисним кремом тримає польському від вицвітання.

Бажано, щоб належний догляд за гігієна повинна бути збережена під час педикюру і всі інструменти, які будуть використовуватися, повинні бути належним чином продезінфікувати і стерилізувати, щоб уникнути бактеріальних інфекцій і мікроорганізмів. У процесі педикюр якщо будь-який поріз або пошкодження шкіри буде зроблено, він повинен бути негайно обробляють антисептиками.