мікродермабразія

Існує ряд обробки в процесі мікродермабразію що забезпечує тривалий ефект процесу. Лікування призначено протягом декількох тижнів. Від 5 до 6 тижнів поспіль, процес буде проходити протягом приблизно 45 хвилин, залишаючи за чудову шкіру назавжди.

Процес мікродермабразія допомагає в скороченні шрамів, пошкоджень і розтяжки на шкірі. Наші шкіри сконструйовані таким чином, що вона швидко загоює рани, щоб запобігти крововтрату та інфекції. Швидко формується колаген клей створює шрами на нашому тілі. У природних процесів, пораненої шкіри потім зцілив і повільно реконструйовані для видалення залишкового шрамів колагену і то площа змішують в довколишні шкіри. Колаген замінюється суміш клітин шкіри і невидимих ​​волокон. Різні лікування, як лазерна, очищення повідомлення і мікродермабразії дозволяють шкірі реконструкції для прискорення і, отже, нехай процесі кузовного ремонту відновленню ділянки шкіри.

Є багато професійних методів мікродермабразії. Медична мікродермабразія не є хірургічний метод, щоб омолодити нашу шкіру. Інший метод може бути описаний як мікродермабразія кристала алмазу і вдома. Головна мікродермабразія може бути кращим і легка альтернатива, щоб уникнути професійних процесу. Хоча це і не така потужна, як професійний процес, але він може принести помітні зміни в шкірі. Головна мікродермабразії креми з активними інгредієнтами, які використовуються для оновлення шкіри і прискорити відновлення здорових клітин шкіри колагену.

Це процеси піску або польські розпорошується на шкіру, яка відлущує шкіру, і мертві клітини шкіри пилососом в закритий контейнер-фільтр і викидають. Це ніжний і безболісний метод. Вона не вимагає анестезії. Термін дермабразии сам відноситься до більш складної медичної допомоги, де це робиться із загальною або легким наркозом ..

Перед проведенням процесу мікродермабразія, в першу чергу слід керуватися будь-якої шкіри консультанта. Що буде, швидше за все, приватні і дані будуть зберігатися в таємниці. Консультант допоможе вам дізнатися ваш тип шкіри і тривалості лікування. Подальше рішення буде повністю ваша. Саме зміни у вашій шкірі буде показано в перші один-два курси лікування. Консультант також проведе вас через вартість лікування і останні пропозиції якщо вони присутні.