мій досвід роботи з процедурами мікродермабразії шрам – мікродермабразії буде допомогти вашому шрамів від вугрової висипки

Як людина, яка була 60% успіху я скажу вам мій досвід роботи з процедурами мікродермабразії шрам. У мене була низка сесій, які чергувалися між мікродермабразії і пілінгу гліколевої з 4-тижневим інтервалом. Так за один місяць було б від шкірки і в наступному місяці це було б мікро. З кожною сесією мій документ збільшив налаштування дермабразии і шкіркою.

Я використав Сітківка крем на ніч, як в її напрямках і поступово вона почала рости% крему теж. Вона також дала мені сонцезахисний крем з SPF 40 і наполягав, що я ношу його кожного разу, навіть якби я був тільки в приміщенні, як шкіра стає дуже світлочутливої ​​навіть світло в приміщенні.

Після того як всі 6 місяців я знав, почав говорити мені, що моє обличчя прояснилося, і я отримав багато коментарів. За винятком пігментних плям на кути рота і на підборідді все інше пішло далеко, є ще деякі пори на щоках, але це нічого не значить у порівнянні з яким моє обличчя виглядало, коли я почав.

Так вона сказала мені, що якби я міг дозволити собі лазерне лікування навіть ті пішли б у межах 4-5 сеансів. Оскільки зараз я безробітний і я не можу дозволити собі більше лікування я ще займатися процедурою.

Ваш ключ до успіху полягає в знаходженні правильного дерматолога, тому що запитаєте навколо у вашому районі, і знайти когось. Я також використав рекомендації в керівництві я згадаю нижче, і разом, все працювало волю. Тому переконайтеся, що ви отримаєте копію керівництва теж: