домашні продукти по догляду за шкірою

Використання домашніх продуктів по догляду за шкірою сильно виріс за останні два десятиліття, що зумовлено насамперед тим, що ми всі живемо довше, і хочу продовжувати виглядати молодше, як ми старіємо. Це досягається в косметичних виробів, сприяючи зростанню сполучної тканини за допомогою білка колагену, який є найбільш поширеним в шкірі всіх тварин, майже 25 відсотків білка в шкірі колагену насправді. Ця категорія продуктів шкіри насправді пов’язана з іншою групою повсякденних продуктів, які допомагають зменшити ознаки старіння, звані антиоксидантами, допомагають позбутися від токсинів з організму і допомагає зменшити ознаки старіння.

Ви, напевно, знаю, що багато антиоксиданти по імені, в тому числі вітамін С, використання яких як і раніше, навіть зараз, гаряче обговорюється в науковому співтоваристві і харчування. Догляд за шкірою лікування, які засновані на вітамін С, поставити завдання стати окислених себе, як вони вступають в контакт з повітрям під час їх використання.

Більш стабільні процедури по догляду за шкірою в даний час доступні, які майже так само ефективно і насправді коштують дешевше у виготовленні. Ці альтернативні продукти не так ефективні, як вітамін С, але вітамін Е і ліпоєва кислота є антиоксидантами і в даний час використовуються.

Знайдені в крові людини, вітамін Е не тільки антиоксидант, але призначений для підвищення опору імунної системи на хворобу; одного конкретного захворювання це може допомогти запобігти цьому певних типів раку. Ліпоєва кислота є також енергії, що робить компонент тіла, міститься в кожній клітині; додаткові функції для відновлення пошкоджень шкіри, викликаних нормального процесу старіння.

Ще одна група продуктів, що використовуються для зменшити видимі ознаки старіння, які є фітохімічних з’єднання, витягнуті з різних рослин і використовується в багатьох омолоджуючі продукти догляду за шкірою. Ще одна перевага фітохімічні, як і альфа-ліпоєвої кислоти, є їх здатність знижувати поширеність деяких видів раку, до них відносяться:

рак простати
Рак молочної залози
Рак, який нападає на колон

Ці три типи раку, також стають глобальною проблемою.

Деякі вітаміни, як В5, В6 і В12 також використовуються для захисту від старіння по догляду за шкірою. Це просто говорить, щоб виділити, наскільки складною і далекосяжні всій області омолоджуючі продукти по догляду за шкірою і чому так багато потрібні подальші дослідження. Хоча нинішні режими є досить ефективними, є багато способів для боротьби з наслідками часу; з кількістю генетичних відкриттів, зроблених в останні роки, це тільки питання часу, до завоювання впливу віку є звичайною справою.

Будемо сподіватися, що ці проблеми вирішиться з часом і краще і дешевше омолоджуючі продукти по догляду за шкірою буде проводитись. Однак, штучні режими догляду за шкірою слід використовувати тільки як доповнення; штучних продуктів ніколи не може замінити ті, які доступні природно! Ви знаєте всі ці речі, але скільки ви дотримуєтеся? Регулярні фізичні вправи, повноцінний сон, пити багато води, їсти здорову дієту і тримати ваш рівень стресу низьким є все необхідне.