втратити зморшки за допомогою ботокса косметичних

Ботокс ® в даний час знаходяться на розгляді FDA використовується для серйозного не-косметичних медичних умов. FDA дивиться на використання дітей у віці до дванадцяти років лікують церебральний параліч.

Ботокс ® був схвалений FDA в 2002 році відповідно з приписом і повинна здійснюватися тільки кваліфікованим ліцензованих медичних працівників. Використовувати тільки затверджені FDA було лікування глабеллярной лінії (ці лінії прямо між бровами).

Майже 3 мільйони таких процедур були зроблені в минулому році в найближчі позаду лазерної епіляції і омолодження шкіри. Тому що ботокс тільки схвалений для лінії похмурого погляду між очей, а ви хочете, щоб переконатися, що ваш лікар має великі знання анатомії особи.

Шлях БОТОКС ® робіт при невеликих кількостях вводять, тимчасово паралізує м’язи, в результаті чого контракт лінії похмурого погляду. Цей тимчасовий параліч триває близько трьох-чотирьох місяців. Ви хочете, щоб переконатися, що людина, що робить ці ін’єкції медичні фахівці, і що ви отримуєте справжню БОТОКС ®. (Там не існує загального БОТОКС ®)

У дослідженні як ця процедура разом з вашим лікарем і вірчі грамоти ви будете почувати себе більш впевнено у вашому виборі і очікувань. Сертифікований медичний працівник матиме підготовку по правильному поводженню з БОТОКС ® поряд з належного розбавлення його до вашого лікування. Як і багато речей у житті, знання це сила.

Найбільш важливим фактором при розгляді цієї процедури лікаря, який буде його адміністрування. П’ять типів лікарів затвердженим робити ін’єкції ботокса є лікарі, дерматологи, пластичні хірурги, лицьові пластичних хірургів і хірургів офтальмологічного пластику.

Хірургом-офтальмологом, пластик лікар і хірург-офтальмолог, який пройшов додаткову підготовку в області пластичної хірургії в області очей. Подивіться на сертифікацію від “Американської ради з офтальмології» і запитати, якщо вони є членами “Американського товариства пластичних офтальмологічні та реконструктивної хірургії”.

Особовий пластичний хірург лікарі, які пройшли додаткове навчання для пластичної хірургії для обличчя в поодинці. Ви хочете, щоб ваш хірург, щоб бути як член і сертифікована Американським радою з пластичної хірургії. Якщо ваш лікар також сертифікована “Американської ради з отоларингології” це відноситься до хірургії голови та шиї.

Пластичний хірург лікар, який буде мати підготовку в процедур пластичної хірургії. Багато чого, як лікарі мають спеціальності, таким робити пластичні хірурги. Ви шукаєте лікаря, який спеціалізується на БОТОКС ®. Подивіться на членство і сертифікацію Американської ради з пластичної хірургії, а також Американського товариства естетичної пластичної хірургії.

Дерматологи спеціалізуються на лікуванні шкіри і повинні бути членами і сертифікована Американським ради з дерматології та / або Американської остеопатіческой ради з дерматології.

Можливо, ваш лікар не один з фахівців, перерахованих вище. Все в порядку, сумніватися в його останні безперервної медичної освіти, з тим, що він в курсі останніх ін’єкційні методи. Скільки пацієнтів на тиждень він працювати? Які його повноваження? Продовжуйте ставити питання, поки Ви не зручні, тому що це краще пошукати іншого лікаря, ніж ризик ваше обличчя тому, хто не зазнав.

Пам’ятайте, єдине застосування БОТОКС ® є лікування цих рядків прямо між бровами. Використання лікування де-небудь ще, вважається від лейбла означає, що він не був схвалений FDA. Якщо вам пощастило мати інші області на обличчі, що, можливо, буде потрібно трохи дотику, ваш медичний працівник може запропонувати інші ін’єкції, які мають право на роботу.

Роблячи свою домашню роботу, ви перебуваєте на шляху до втрати цих ліній докучливих хмуритися!