Як позбутися від пігментних плям now_

Як би ви хотіли знати, як позбутися від пігментних плям, не витрачаючи ні копійки? Захисту території від сонячного світла. Це може зайняти деякий час, але якщо ви можете повною мірою захистити область від сонця, пляма має починають зникати сама по собі.

Якщо ви хочете швидких результатів, ви, Äôll доведеться витратити трохи грошей. Тут, AOS короткий список покупок:

1. Оксид цинку сонце блок або макіяж, який його містить
2. Глибоко очищаюча маска
3. Оливкова олія щодня миючий засіб
4. Денний зволожуючий
5. Антивіковий нічний крем

Ви можете захистити вашу шкіру від сонячних променів з одягом, велика капелюх або просто залишаючись у тіні. Однак, ефективне сонце блок призведе до подальшого зменшення кількості УФ, що робить його на шкіру. Оксид цинку є найбезпечнішим і найбільш ефективним з усіх блоків НД на ринку. Деякі жінки, AOS макіяжу містить. Вам потрібно всього лише використовувати блок сонця в дні, коли ви витрачаєте більше, ніж за 10 хвилин на відкритому повітрі.

Що чистку потрібно зробити з тим, як позбутися від пігментних плям? Більшість миючих засобів містять основі нафти, спирти, такі як ізопропіл, метил або етил. Ці інгредієнти можуть насправді причиною знебарвлення шкіри.

Кращі миючі засоби допомагають видалити омертвілі клітини, який стимулює виробництво нових і, як правило, Äúbrightens, AU особа. На кожні два тижні, використовуйте маску, яка містить екстракти глини. На щоденній основі, використовуйте м’який миючий засіб, з оливковою олією, а не салом або тваринним жиром. Оливкова олія містить антиоксиданти, які корисні для запобігання та звернення назад пошкодження вільними радикалами викликані надмірного сонячного світла.

Зволожуючий є важливою частиною того, як позбавитися від пігментних плям і просто, щоб виглядати молодше. Це платить, щоб бути розбірливі про ваше зволожуючий крем. Дешеві з них містять інгредієнти, які закупорюють пори і викликають плями.

Шукайте той, який містить масло виноградних кісточок і антиоксидант Коензим Q10. Вони поліпшують шкіру, AOS вміст вологи, потрапляння бруду з вашої пори і антиоксидантна активність зменшує зморшки і ремонт сонячних променів.

Є відмінні нічні креми на ринку, які містять ряд інгредієнтів, які довели свою ефективність для зниження коричнева пігментація. Використання такої нічний крем є важливою частиною того, як позбавитися від пігментних плям, швидко. Без згадки торгових марок, інгредієнти для пошуку включають в себе:

1. Масло авокадо містить стеролінов які зменшують пігментацію і стимулювати виробництво колагену
2. Масло ши, використовували протягом багатьох років у деяких країнах з метою активізації та зменшити вікові коричневі плями, веснянки, розтяжок і зморшок
3. Коензим Q10, кожен крем на ринку має містити його через його численних анти-старіння вигоди
4. Функціональні кератину, білковий комплекс, стимулює виробництво нових клітин, який буде світліше і збільшує шкіру, AOS зміст антиоксиданту

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Перебування на сонці в тому, як позбутися від пігментних плям в шість місяців або близько того. Витративши трохи грошей на хороші продукти по догляду за шкірою, що дозволить скоротити час різко. Багато жінок бачать результатів всього за кілька тижнів.

Якщо ви хочете дізнатися більше про мало відомих, але клінічно протестованих натуральних інгредієнтів, які використовуються для лікування старіння шкіри, відвідайте мій сайт сьогодні.