Чи є ваша шкіра отримує ці вигоди від сонця

Для ПС або не сонце, ось в чому питання. Люди кажуть про рак шкіри і неймовірно шкідливі промені, що вона поширюється і на землі. Ці промені заохочувати ріст дерев, рослин, тварин і людей. Звідки ви знаєте, що є істина? Чи є промені сонця добре для вашої шкіри або вони погано для нього? Насправді, ці промені обох.

Промені, які випромінюються від сонця називають широкий спектр ультрафіолетового (УФ) променів. Багато з них є дуже інтенсивними і можуть бути шкідливі для вашої шкіри через перетримки. Ця шкода вам шкіру може привести до ряду речей: повільніше зцілення, прискорене старіння, гіперпігментація, і рак шкіри, щоб назвати декілька.

Щоб захистити шкіру від усього спектру ультрафіолетових променів, необхідно використовувати хороший сонцезахисний крем. Це не повинні бути дорогими, захисним фактором, перерахованих на упаковці визначає, наскільки добре ви будете захищені. Я рекомендую вам придбати органічні сонцезахисні креми, тому що ви не будете додавати ще більше токсинів до вашої шкіри.

Тепер, коли ми обговорили погана частина перебування на сонці, давайте поговоримо про хороше, тому що є багато хорошого, що виходить від сонця. Звичайно, це не постійне перебування на сонці, і це не на сонце з 11:00 ранку і 3:00 вечора. Ці часи дня, то, коли сонячні промені є найсильнішими, а значить, ви більш схильні страждати від шкідливого впливу ультрафіолетових променів на вашу шкіру. Те, що ми говоримо про помірною кількістю сонця на щоденній основі.

Сонячне світло допомагає видалити токсини з вашого тіла. Перше, що спадає на думку, коли я думаю про хороше впливу сонця мій син. Коли він народився, він був весь у синцях, я жартома сказав, що він був схожий на боксера, який не так добре в своєму останньому бою. Правда в тому, що у нього жовтяниця, що є умовою, де ваша печінка не правильно виводити токсини з вашого тіла.

Лікарі відправили нас додому в п’ятницю з інструкціями, щоб тримати його в сонячному світлі з великою кількістю шкіра піддається стільки, скільки я міг. Йшов дощ всі вихідні, що зробило неможливим, щоб тримати його в сонячному світлі і йому стало гірше, а краще. До понеділка його шкіра була жовтого кольору, ми повернулися до лікаря, і він був негайно відправлений до лікарні і зізнався.

Щоб вилікувати його жовтяниця, він отримав багато води і перебувати під УФ-світлом тільки на підгузники. , Допомагаючи печінки працювати краще, токсини легко видалені з вашого тіла, в тому числі шкіри. З видаленням токсинів, ваша шкіра може працювати набагато краще і виглядати молодше.

Дослідження показали, що сонячне світло робить величезний вплив на багатьох депресією пацієнтів. Це дуже легко побачити, подивившись на сезонні показники самогубств. Я бачив її в собі, друзям і родині. Коли зима хіти і сонячне світло зникає з ним, парфуми падати.

Як приходить весна і літо кроки в картину, настрою полегшити і кожна людина має більше задоволення один з одним. Емоційне напруження впливає на вашу шкіру в кількома способами, від запуску до запуску псоріаз прориви шкіри.

Третім основним чином, що сонце може допомогти вашій шкірі, даючи вашому тілу настільки необхідний вітамін D. Серед іншого, вітамін D дає серйозний імпульс до вас імунної системи, заохочення виробництва клітин, які борються токсинів і хвороба у вашому тілі. Коли ваша шкіра має менше токсинів, вона не тільки виглядає більш молодий, але працює краще.

Інша справа, що вітамін D зробить це впливає як ваша шкіра виглядає це допомогти тримати ваші м’язи від руйнування. Підтримуючи м’язи від виснаження, ваша шкіра має більш міцну основу і не провисає, як легко.

У той час як ви чуєте всі види речей про пошкодження НД і жахи, що сонце може викликати, але немає достатньої кількості людей, які говорять нам переваги.

Ці переваги можуть бути отримані з помірним впливом сонця, не більше впливу, тому що занадто багато сонця дійсно створює погане вплив на шкіру, що ви так багато чули про. Майте трохи сонця у вашому житті (з сонцезахисним кремом) і ви будете пожинати величезні вигоди.