Натуральна косметика – як це робиться

Індійська прислів’я говорить: «У рослин можна знайти всі сили цього світу Той, хто знає секрет їх властивостей стає потужним.” Сьогодні є багато “природних” косметики. Як розпізнати, які є правильними? Натуральна косметика стало тенденцією в останні роки. Ми все більше і більше відповідають умовам “природного” і “органічний”. Ось кілька рекомендацій, які допоможуть прояснити сумніви і допомогти визначити справжній натуральних продуктів. Це мало того, що на упаковці косметичного засобу є термін “природним” або “природний” для Вас, щоб бути впевненим, що ви купуєте якісний натуральний продукт. Трав’яні екстракти можуть бути додані до дуже невеликий відсоток, і рослини, які додають у косметичні продукти часто піддаються такій обробці, зберігає і стабілізували з іншими інгредієнтами, так, щоб повністю втрачають свої природні властивості. Деякі сертифікати направляючи вас на продукт! Натуральної косметики повинні відповідати певним стандартам. Кожен виробник, відповідного цим стандартам будуть щасливі і горді, щоб виділити, що їх продукція сертифікована відповідними установами. Ecocert сертифікат системи контролю та сертифікації органічного виробництва без використання хімії. BDIH сертифікат є гарантією природного походження, якості та нешкідливості продуктів, які присуджуються у відповідності зі строгими критеріями Інституту BDIH. Існує все більше і більше виробників, які пропонують продукти з сертифікатом контрольованої натуральної косметики. Найвідоміші косметичні лінії є: Dr.Hauschka, Laver, Logona, Санта, Primavera і Weleda.
Натуральна косметика – що це означає?
Натуральна косметика виключає наявності хімічних та синтетичних консервантів (парабенів, формальдегід …), емульгатор, ароматизатор і барвник, силікон, парафін … Натуральна косметика використовує в основному підготовлених вручну екстракти трав, рослинні та ефірні масла, натуральні воски, води, спирту відбувається від видобутку рослин … Виробничий процес повинен бути швидким і простим, так що склад кінцевого продукту так близько, як це складу вихідного рослинного матеріалу. Натуральна косметика не тестується на тваринах. Упаковка повинна бути екологічно чистою.
Як виживає натуральної косметики без консервантів?
Ефірні масла, спирт (природний спирт) і прополіс, всі вони надходять в якості консервантів у продуктах природні антибактеріальні компоненти, а також відповідні процедури у створенні та упаковці (труби замість банки або пляшки з кришкою спеціальне). Таким чином запобігає забрудненню продукції і забезпечує довгий термін служби продукції, терміном до трьох років.
Як натуральної косметики досягається відмінна якість?
При використанні дикорослих рослин з екологічно чистих зон, або біодинамічні або органічно вирощених трав, використовуючи спеціальний компост, спеціальної обробки грунту, отримання органічних насіння і посіву на певний час ручний збір (збору) та селекції рослин в певний час і днів.
Чому натуральної косметики настільки специфічні, і чому ми повинні вибрати його?
З цього випливає, біологічний ритм нашої шкіри і стимулює шкури selfcreative функцій. Враховуючи, що наша шкіра є відповідальним за все тіло, і, крім того, як орган тіла, має свою функцію, це дуже важливо заохочувати природний спосіб функціонування нашої шкіри.
Шкіру обробляють як повне тіло і природні косметичні продукти мають завдання, щоб активувати його функцій, в прагненні стати здорової частини тіла, здатного подолати певний порушень. Шкіра не може стати звикання до натуральної косметики, і це все тому, що немає ніякої хімічної залежності.