Ліпосакція – зміна форми сідниць

У той час як чоловіки схильні набирати вагу навколо талії жінки, як правило, щоб отримати його в сідниці. Процедура, відома як ліпосакція може змусити вас посміхнутися, а не стогнати, коли, дивлячись у дзеркало.

Ліпосакція – зміна форми сідниць

Сідниці є однією з перших областей, виходити з форми на обох статей, але з жінками зокрема. Вправа повинна допомогти, особливо присідання. Якщо ви зробили присідання, тим не менш, ви знаєте, вони може бути жорстокою і залишити свої коліна відчувають 100 років. Дієта також здається, не мають ніякого ефекту. Якщо ви знаходитесь в такій ситуації, ліпосакція може запропонувати рішення.

Анатомічно, сідниць виступати в якості захисного жирової подушки, що дозволяє кожному з нас, щоб сидіти і баланс. Враховуючи цю пішохідну Насправді, це дещо дивно, що вони були об’єктами тяжіння ще на зорі цивілізації. Греки, зокрема, підготовлено численні статуї і картини помітно показуючи сідниці як естетику мистецтва. У них навіть було слово, щоб описати ідеальний сідниць: Callipygian, яке походить від грецького слова “красивий” і “крупу”. Як ви знаєте, це позитивний погляд веде сьогодні хоча розмір Крижі питання для багатьох.

Є безліч причин, щоб розглянути на ліпосакцію сідниць. Деякі люди хочуть для зменшення розміру і форми їх сідниць, як вони вважають, що область занадто велика. Інші хочуть більше скульптурні сідниці, щоб показати, як в штани, сукні, купальники або в чому мати народила. Одна з проблем області сідниць включає в себе сакральний жирової тканини, опуклість жирних матеріал, розташований трохи вище сідниць в нижній частині спини. Хірурги вважають цей майданчик насправді бути частиною сідниць, і ліпосакція може видалити непривабливі ексцесів в цьому районі.

Інша проблемна область на сідниці “у формі банана опуклості”, розташований трохи нижче сідниць вище, де зустрічає хіп області сідниць. Цей виступ також можуть бути видалені з процедурами ліпосакції. Лікарі будуть використовувати невеликий канюлі при роботі на площі, як великі труби може викликати брижі і ударів в сідниці. Очевидно, що ви не хочете, щоб люди мають слова “брижі” або “шишки” приходять на думку при погляді на вас. Третя область, люди дивляться на рішення є збільшення в горизонтальному рівнині сідниці, щоб створити більш певний вид. На жаль, це неможливо з пластичною хірургією, як кістки, нерви та м’язи запобігання формування. Тих, хто намагається провести процедуру ризик повторювані болі й ушкодження нерва.

Незалежно від причини або цілі, ліпосакція може дати приголомшливі результати, які залишать вас посміхатися. Переконайтеся в тому, щоб вибрати пластичного хірурга з досвідом виконання процедури, так як цей тип операції має певне художні нахили до нього. Ми настійно рекомендуємо, щоб подивитися фотографії до і після з хірургом, щоб отримати уявлення про те, що ви можете очікувати у вашій ситуації.