Духи тестування – Короткий посібник

Якщо ви любитель духів, як я, є ймовірність, що поїздка у вашій місцевій середній парфумерних магазинів вулиці, що дозволити дитині вільно в кондитерській. Я просто не можу встояти перед бажанням торкнутися кожної пляшки і бризкати парфумами на кожен доступний ділянку шкіри, навіть мій чоловік, якщо він це не пощастило бути зі мною в той час. Як же весело, як це може бути, якщо ви насправді шукаєте що наступний аромат підпису для себе, то це не кращий спосіб йти про тестування духів і ось чому.

Ви бачите, що людський ніс смішна стара річ. Чим більше ви бомбардувати його з різними запахами, тим важче стає розрізняти ці запахи, те, що, очевидно, дуже важливо при виборі аромату. Загальне правило, здається, що ви не повинні перевірити більше трьох ароматів за один раз. Особисто я б так далеко, щоб сказати, ви не повинні насправді перевірити більше двох на вашій шкірі в будь-який момент часу.

Але перш ніж ви навіть спробувати парфуми на вашій шкірі, ви повинні спробувати промокашці перші тести – Ви знаєте, маленькі смужки паперу, які ви бачите у вашій парфумерний магазин. Промокашка тестування дозволяє отримати перше враження від аромату. Деякі аромати, які Ви можете негайно не подобається, і тому немає ніякої реальної точки в тестуванні тих, на вашій шкірі. Інші, ви, можливо, не подобається, але ви можете бути трохи невизначеним про них. Не ігноруйте ці повністю – пам’ятайте, що аромати зміни, коли вони вступають в контакт з вашою хімією шкіри, і вони також змінити довше ви носите їх. І, як і більшість речей, при тестуванні, не поспішайте з цими промокашці тестів. Запах один або два аромати, а потім дати ніс дві хвилини, щоб вирішити, перш ніж намагатися більше.

Якщо у вас є вибір промокашки, який вам подобається, спробуйте вибрати два або три, що виділилося найбільше для вас. Тепер ви готові для деяких фактичного тестування шкіри. В ідеальному світі, ваш дружній духи помічник з продажу зможуть надати Вам зразки флаконів з обраних ароматів, так що ви можете взяти ці будинки і перевіряють їх на дозвіллі. Найчастіше там не буде ніяких зразків і в цьому випадку вам доведеться бризкати або DAB деякі в магазині. Я хотів би запропонувати застосування трохи кожного парфуми на внутрішній стороні кожній руці або «пульс».

Ключовим моментом тут є, щоб дати йому час. Як я вже згадував раніше, аромати змінюються, коли вони реагують на вашу хімію тіла і чим довше вони піддаються впливу повітря, випустивши перші верхні ноти потім, після десяти чи двадцяти хвилин серце або ноти (домінуючий характер аромату) потім підставою. Це коли ви починаєте, щоб отримати краще розуміння того, що цей аромат дійсно подобається, а що було б, щоб носити протягом дня. Ви будете вражені тим, як різні аромати можуть деяким здатися з верхніх нот на базу. Насправді я не можу порахувати, скільки разів я відчував запах парфумів зокрема і були розчаровані його перші враження тільки любити його, як він оселився. Як ви, безсумнівно, зрозуміли, до теперішнього, тому ви можете реально перевірити і повною мірою оцінити парфуми на швидкий слабкий запах у парфумерному магазині.

Сподіваюся, з цього процесу ви знайшли себе чудовий новий парфум підпис. Якщо немає, а є дуже багато ароматів на вибір, ви просто повинні тримати на тестуванні. Зрештою, це частина задоволення чи не так?