Духи визначення і факти

Нижче наводяться визначення і факти про духів, що ви можете не знати. Ця інформація може просвітити, захват, і навчити Вас при купівлі правильного аромату для вас чи для когось ще.

Духи приємний запах, препарат, який використовується для ароматизації, ароматні, солодкі, або приємна в запаху. (Parfum)

Парфумерія духи будинку, який створює парфуми.

“Ніс” ніс це людина, яка створює аромати. Кілька років тому духи рішень було винесено протягом поколінь у сім’ях. Тим не менш, у даний час існують школи присвячений науці духів рішень. В даний час існують три основних французьких парфумів-мейкерів що мають свої власні внутрішні блендері. Ці три Chanel, Guerlain і Jean Patou.

Парфумерна вода (EDP) 10-30% ароматичних сполук. Як правило, має найбільш інтенсивності та тривалості життя.

Туалетна вода (EDT) 5-20% ароматичних сполук. Зазвичай менше і менш інтенсивними, ніж EDP довголіття. Примітка: Різні дизайнерські будинки можуть відрізнятися інтенсивністю, де EDT може бути сильніше, ніж EDP.

Одеколон (EDC) 2-5% ароматичних сполук. Це є одним з видів духів світла, яка виникла в Кельні, Німеччина і визначається його типові концентрації близько 2-5% Есенціальним масла. Одеколон, або просто “Кельн”, тепер стало загальним терміном. За іронією долі, однак, оригінальний одеколон з Кельна НЕ одеколон, але туалетну воду, тому що вона містить більше 5% ароматичних сполук.

Чому багато людей похилого віку використовують занадто багато духів? Коли люди стають старше, їх нюх зменшується. Таким чином, вони застосовують занадто багато духів.

Чи аромат запах те ж саме на всіх? Кожен номер має унікальний хімічний склад тіла на основі типу шкіри, кольору волосся, і середовище, в якій ми живемо. Важливо, щоб спробувати аромат на вашій шкірі, щоб побачити її реакцію з вашої власної хімії тіла. Крім того, різні типи шкіри впливає на аромат. Жирна шкіра має ароматів набагато більше, ніж сухої шкіри. Людям з сухою шкірою потрібно повторно частіше.

Як довго можна зберігати аромат? Духи не тривають вічно. Аромат пляшки слід зберігати в сухому, темному місці. Тримайте їх подалі від тепла, екстремальних температур може Detroy них. Одеколони й туалети (Не Parfum) може зберігатися в холодильнику, щоб зберегти їх свіжими. Парфумерія може тривати до трьох років з дати виготовлення. Подбайте, щоб перевірити дату.

Чи духи забруднити одяг? Більшість духів є безпечними для розпилення на одяг, не виходячи пляма.

Де я можу купити дизайнер духи за дуже пільговими цінами? Зв’язатися fragrantbeauty@tampabay.rr.com і вони будуть вам відмінні ціни. Вони також будуть працювати з вами, щоб знайти знята або важко знайти аромати. Обслуговування клієнтів є важливим FragrantBeauty.