Ви думали про допомогу колагену еластину лосьйон

Які переваги використання колагену еластину лосьйон? Там не може бути ніяких переваг, і це може бути погано для вашої шкіри, а також ваші довгострокові здоров’я. Все залежить від того, що дійсно в цій пляшці. Ось кілька порад для середнього споживача.

Чи використовували ви продукт раніше? Якщо ви намагаєтеся будь-яких косметичних вперше, Продовольча і ліками США рекомендує “тест” його на непомітному місці, перед продовженням їх експлуатації продукту.

Лосьйони, креми, шампуні, гель для тіла та інші засоби особистої гігієни вважаються «косметика». Вони не призначені надати будь-яку користь для здоров’я. Вони можуть змусити вас виглядати краще, тимчасово. Вони можуть зволожувати. Вони можуть робити те, що компанія стверджує, але не обов’язково.

Правила можуть змінитися в якийсь момент в майбутньому, тому що воно було відомо, що багато хімічні речовини в продуктах особистої гігієни проникають у шкіру, потрапляють в кровотік, будиночок в тканинах і сприяють проблеми зі здоров’ям. Але, в даний час, вони як і раніше продаються в припущенні, що вони не є небезпечними для вашого здоров’я в довгостроковій перспективі.

Це було завжди відомо, що колагену еластину лосьйон або будь-який подібний продукт може призвести до короткого проблеми зі здоров’ям перспективі. Косметичні компанії дозволено використовувати алергенів, подразнюючих речовин і токсинів у своїх продуктах.

25% людей, опитаних FDA випробували почервоніння, висип або інші побічні реакції в певний момент у минулому. Як правило, вони недовговічні, але були випадки серйозних алергічних реакцій на речовини, відносно часто, серед людей, які ніколи не знали, що вони була алергія. Отже, якщо ви не використовували його, протестувати його.

Є деякі нові креми, які дійсно безпечні і гіпоалергенні, але є трохи важче знайти. Лосьйон колагену еластину є одним з продуктів, які часто викликають тривалий почервоніння. Споживачі повідомили про декілька тижнів відбувається шляхом, без особливих змін в тяжкості реакції.

Навіть тоді, коли людина бачить косметичного хірурга для ін’єкцій колагену, лікар перевірить пацієнта алергічну реакцію, завчасно. Якщо реакція представляє, він вибере інший тип матеріалу для ін’єкцій. Гіалуронова кислота або навіть власної жирової тканини пацієнта іноді використовується.

Крім того, необхідно дивитися на інші інгредієнти в пляшці. Естрадіол, плацента і / або амніотичної рідини іноді включення в лосьйон колагену еластину. Ці насправді зробити ваше обличчя одутле, так він виглядає краще, тимчасово, але гормони в ці продукти можуть стимулювати ріст ракових клітин. Це лише один приклад того, як косметичний може вплинути на ваше здоров’я в довгостроковій перспективі.

Інгредієнтів, щоб шукати на етикетці включають масло виноградних кісточок, коензим Q10, вітамін Е і синергії ТЗ, запатентована назва для пептидний комплекс, який стимулює виробництво нових клітин шкіри. Якщо ви дійсно хочете позбутися від зморшок, зменшити зморшки і мають міцну, шкіра виглядає молодшою, вам потрібно більше клітин. Колагену еластину лосьйон не супроводжується які приносять користь. На мій погляд, це марна трата грошей. Будь ласка, погляньте на мій сайт зараз.