натуральна косметика історія Продукти повторюється – але better_

Протягом тисяч років, ми використовуємо натуральну косметику, печери жителів тертя тваринних жирів на їх шкури, щоб захистити свою шкіру, єгиптяни використанням кремів і лосьйонів, щоб прикрасити себе, люди з усіх місць і культур використовували і продовжують використовувати косметичні продукти щоб захистити і поліпшити їх зовнішній вигляд.

Протягом багатьох років, багато винаходи і відкриття були зроблені, що “поліпшені” на сили природи, і сьогодні переважна більшість косметичних продуктів містять добавки, включаючи ферменти, гормони та інші хімічні речовини, які, імовірно, є набагато ефективнішими, ніж природа.

Завдяки сучасній науці, ми тепер знаємо, що багато з цих добавок, в той час як вони можуть робити роботу, яку вони повинні робити, зробіть це за ціною – для нашого здоров’я! Це стає все більш очевидним, що багато добавки, по суті, вкрай шкідливо для нашого здоров’я і, в кінцевому рахунку, може принести більше шкоди, ніж користі.

Але наука та сучасні технології приходить на допомогу, надавши нам природні косметичні продукти, які є набагато більш ефективним, ніж у наших предків, які, через брак знань часто використовуються природні речовини, які були погано для них. Сучасна натуральна косметика не містить домішок і потенційно шкідливих речовин і сприяти наші погляди, не пошкоджуючи нашого здоров’я. Ніхто з нас не хочуть свідомо пошкодити нашому організму, тому наявність природних косметичних продуктів є настільки важливим.

круглий догляду
Технології, яка існує сьогодні дозволяє виробляти натуральні косметичні продукти для всіх наших потреб, зі шкіри лосьйонами для шампунів, від туші для пудри. Ми більше не доведеться шукати компроміс між здоров’ям і красою. За використанням лише натуральних косметичних продуктів, ми можемо зберегти нашу красу і наше здоров’я в один і той же час.