як позбутися небажаного волосся

Способи видалення волосся
Від гоління воском, люди були вищипування їх шлях до гладких, шкіра без волосся до тих пір, як ми пам’ятаємо. Гоління є великим для швидкого вирішення, але для дійсно гладкої шкіри щодня посвята повинно виникнути. Там також фолікула змісту, з регулярного очищення шкіри одним із способів зберегти врослі волосся в страху.

Зростаюча воліють багато людей, і на відміну від гоління він послаблює волосяний фолікул, в результаті чого легкі волосся за разом. Як гоління, проте, це потребує утримання, з повтореннями необхідно кожні 4-6 тижнів. І ніхто ніколи не звинувачував Зростаюча бути безболісним.

До лазерної технології, електроліз був найефективніший спосіб зниження волосся назавжди. Але в порівнянні з 15 хвилин, необхідне для лікування пахвовій з багатьма лазери, той же ділянку волосся забере 4-10 годин з електролізом.

Лазерна технологія була навколо протягом близько десяти років, і спочатку був найбільш підходящим для людей зі світлою шкірою і темним волоссям, так що промінь лазера може сказати, різниця між ними. Але зовсім недавно, лазерна технологія була просувається семимильними кроками, і є не тільки найбільш ефективний спосіб назавжди зменшити волосся, але стає все більш найбільш економічно ефективним способом досягнення гладкою, шовковистою, волосся без шкіри.

Про лазерної епіляції
У ці дні, лазери входять в багато різні типи. Одним з найбільш ефективних для більшості типів шкіри Доданий лазер. Це використовується промінь світла, який проектується на шкіру, орієнтованих на меланіну у волосяних фолікулах. Світло перетвориться в тепло, яке руйнує волосяний фолікул, не ушкоджуючи навколишні тканини шкіри.

Лазери є повністю безпечними, з самих людей, що зазнають тільки невелике почервоніння постраждалих районів після лікування, яке зазвичай спадає протягом декількох годин. Під час лікування, деякі невеликі неприємні відчуття можуть бути випробувані з більшістю людей, кажучи, що це схоже на ляпас гумкою проти їхньої шкіри. Більшість клінік надаватиме і анестетика в разі потреби, і у медсестер завершення процедури. За оцінками, 4 і 6 процедур це все, що потрібно для більшості людей.
Переваги лазерної епіляції
Є багато переваг для лазерної епіляції. З одного боку, у вас не буде поточних питань з видалення волосся, тому що він не відростають знову, як тільки фолікул руйнується. Це також зменшує інші ускладнення, пов’язані з видалення волосся, таких як врослі волосся, які можуть заразитися і виглядати непривабливо.

Ще одна перевага в тому, як це економічний. Наприклад, верхня лікування губи коштуватиме в середньому $ 65, а тому, що вам потрібно всього лише декількох процедур, як тільки вони будуть завершити цю буде не тільки кінця волосся, але і в кінці, щоб витрачати гроші на бритви або поїздок до для косметолога воском.

Частини лазерне видалення волосся тіла можуть бути використані на
Практично будь-яка частина тіла може мати своє волосся безпечно видалені: спина, ноги, губи, лінії бікіні, грудей і рук. Якщо ви не впевнені, зверніться до лазерної клініці отримати додаткові відомості. Хороша клініка матиме медсестра з лазерною акредитації співробітника безпеки дадуть відповіді на всі Ваші питання і виконати будь-які процедури.