підказки нігтя і мистецтва – зміцнення нігтів

Гелеві нігті

Гелеві нігті або гелеві системи, оскільки вони також називають, новий тип нігтів поліпшень, які створюються шляхом нанесення шарів смоли на цвях; ці шари об’єднані і укріпляти з утворенням твердого нігтя. Залежно від конкретної формулою манікюру застосувань, цвяхи отверждают ультрафіолетовим світлом або затвердіння при звичайному кімнатному освітленні. Гелеві нігті є одними з найбільш природний вигляд нігтьового удосконалень – щось мати на увазі, якщо ви хочете нігті, які виглядають як ваші власні, тільки більше і сильніше.

Використання нігтів

Тіпси є однією з найстаріших форм нарощування нігтів. Готові форми пластиковий цвях застосовуються до натуральної нігтьової пластини з клеєм нігтя. Іноді вони покривають ніготь від кутикули до кінця, але частіше вони застосовуються на півдорозі вниз нігтьової пластини. Щоб отримати більш гладку поверхню, деякі нігтів санітарів можуть застосовуватися акрилові, гель або перенесенням на будь-якій природній “untipped” цвях або обидва натурального нігтя і знову прикріплені кінчик нігтя. Вся форма потім відшліфувати і подав у довжину і форму ви хочете.

Нейл-арт

Можливо, ви ефектний тип, той, хто любить, щоб виразити себе через її зовнішній вигляд. Для вас, шокуюче яскраві, модні кольори лаку недостатньо. Ви хочете, щоб виділитися з натовпу доглянутими. По звуку це, ви цвях вид мистецтва Гал. Нейл-арт це не стільки спосіб збільшити довжину нігтів “, як це спосіб поліпшення їх зовнішнього вигляду.

Є кілька способів, ви можете вбратися нігтів. Перекладні картинки – так само, як відмітні знаки ви отримали від коробки зацукрованих зернових, і застряг на вікнах або ваше власне тіло, як дитина – це простий спосіб додати фантазії ваших нігтів. Більшість манікюрних салонах є вибір сезонних (Jack o’lanterns, сніжинки), а також стандартні (троянди, зірки) конструкцій. Вони вбудовані в злегка липкий колір нігтя. Коли колір нігтя суха, серветки верхній шар зберігає відмітні знаки безпеки.

Декоративні цвяхи

Нігті ювелірних виробів може бути дорогим 14-каратного золота, але це, як правило, більш дешевих silveror золотистого металу. Більшість ювелірних нігтів поставляється в простій конструкції, такі як ініціали, зірки і серця, вона застосовується як цвях відмітні знаки. Для тих, з дуже довгими нігтями, є ще один тип нігтя ювелірних виробів: сережки для нігтів. Якщо вам цікаво, ваші нігті технік буде насправді Пірс одним з ваших нігтів і встановити шпильки або невеликий обруч. Нігті докладно, іноді просто називають нейл-арту, використовує екстра-тонкої кисті і кілька кольорів лаку для нігтів, який нігтем технік використовує, щоб фарбувати сцени на цвях. Готової продукції в значній мірі залежить від майстерності ваших нігтів технік як прекрасний художник.