отримати білі зуби з пероксидом карбаміду

Ніщо не робить, як великої різниці у вашій здатності зробити гарне перше враження, як яскраві, живі білі посмішки. Багато речей є потенційними причинами пожовклі і знебарвленого зубів, такі як види проковтнутої їжі, поганої гігієни порожнини рота, куріння, і природний процес старіння.

Щороку, додаткові, крихітні дефекти в зубній емалі розвиватиметься який, хоча і невидимі в звичайних умовах, служать гостинні місця для плями з’являються. На щастя, відбілювання зубів існують процедури, які можуть допомогти. Тепер існує можливість взяти зубами кілька тонів світліше, без ризику, може бути, і їх назад в оригінальні кольору вони були до фарбування сталося. Відбілювання зубів продукти, що містять сильні засоби, як перекис карбаміду забезпечить найкращі результати.

Рішень перекису карбаміду складаються з різних видів пероксиду і додаткові агенти призначені для допомоги в окислювальний процес. Застосування такого роду суміш, часто зроблені від 3 до 12 відсотків перекису (суми широко поширене як безпечний стоматологи), різко відбілює і освітлює поверхні зубів, як правило, дуже швидко.

Бажають зуби білішими захочуть використовувати розчин перекису карбаміду, щоб отримати максимальну віддачу. Існують різні способи застосування цього виду продукції. Деякі люди застосовують розчині на ніч з допомогою зубної капи який звичай встановлений в рот пацієнта. Гель речовина, виготовлена ​​з низького рівня перекису карбаміду проводиться в лоток. Різні процедури для нанесення розчину включати чистку продукт безпосередньо на зуби або з використанням для користувача частині рота пацієнта можна носити в короткі сплески протягом ряду послідовних днів.

Перекис гелі такого роду зазвичай працюють таким же чином, немає матер як вони застосовуються. Гелі легко і швидко потрапити в видимі плями (ті, у неї вписалися в мікроскопічні тріщини, і які спираються на поверхню), а також може проводити роботу з викорінення інших плям і знебарвлення, які можуть бути присутніми. У зв’язку з швидким та ефективні результати досяжні за допомогою таких процесів, використання продуктів відбілювання зубів гель стала однією з найпоширеніших методів можуть бути використані пацієнтів вдома.