лазерне відбілювання зубів в стоматологічному кабінеті

Є кілька способів для відбілювання зубів, видаляючи непривабливі жовті та коричневі плями. Кінцевий результат може бути таким же, ви будете мати яскраві білі зуби і приголомшливою посмішкою, але, як ви там зовсім інша. Кожна процедура відбілювання зубів має свої переваги і недоліки. Щоб отримати негайний результат, в офісі лазерне відбілювання є процедурою відбілювання вам потрібно.

Лазерне відбілювання є процедура, яка проводиться в стоматологічному кабінеті під контролем лікаря-стоматолога. Високі концентрації перекису водню (або перекис карбаміду) відбілювання розчин наноситься на зуби. Конкретної довжини хвилі лазерного світла потім встановлюється прямо перед зубами, щоб активувати відбілюючий розчин. Через деякий час, гель відсмоктують зубів, і свіжий гель повторно. Лазерної активації повторюється для другого і третього розчину додатки. Після третього додаток, рішення відбілювання видалена, і ваш лазерне відбілювання процедура завершена. Лазерної процедури відбілювання в стоматологічному кабінеті може бути завершена приблизно за одну годину, в одну стоматологічну відвідування офісу.

Основний недолік лазерного відбілювання чутливість зубів. Через високу концентрацію отбеливающего розчин використовують, пацієнти можуть відчувати негайне підвищення чутливості зубів. Легкої до помірної пульсуюча відчуттів під час процедури тривалістю до декількох днів не є рідкістю. Чутливість зубів може також відбуватися з іншими процедурами, відбілювання, але менш виражений як вони використовують більш розбавлений відбілювання рішень.

Вартість також фактором при розгляді яких процедура підходить для вас. Як і все інше, тим швидше він може бути зроблено більше він коштує. Для процедури відбілювання зубів, лазерне відбілювання дає миттєвих результатів, але є відносно дорожчим, у порівнянні з іншими, що відбілювання зубів лікування може зайняти кілька тижнів для отримання порівнянних результатів. Будьте готові заплатити до $ 500 для лікування лазерне відбілювання.