абдомінопластика є правильним для Вас

Підтяжка живота, або абдомінопластика, є одним з найбільш складних і екстремальних косметичних процедур. Вона допомогла багатьом людям досягти тонкий, плоский живіт, що вони були не в змозі досягти за допомогою дієти і фізичних вправ поодинці, однак, це не швидко виправити або метод втрати ваги.

Якщо Ви розглядаєте проходить абдомінопластика, важливо, щоб зрозуміти процес відновлення та участь.

Першим кроком у процесі починається задовго до того, як анестезія. Ви повинні дослідити потенціал пластичних хірургів і піти в кілька консультацій для обговорення процедури. Важливо вибрати рада сертифікованих і кваліфікованих пластичного хірурга для виконання цієї процедури. Багато з них пропонують безкоштовні консультації або застосувати будь-яку консультацію збори до операції, якщо Ви обираєте їх.

Після вибору хірурга вам почувати себе впевнено і комфортно, ви хочете, щоб досконально розібратися в процесі під час операції. Повний защипами животик зайняти від одного до п’яти годин для виконання, і ви будете поміщені під загальним наркозом.

Хірург зробить розріз, який зазвичай проходить горизонтально від тазової кістки до тазової кістки. Більшість хірургів в змозі зробити його нижче лінії бікіні для спрощення камуфляж, але, як низько він буде залежати від людини. Другий розріз, як правило, навколо пупка.

Після надрізи, хірург видалить шкіру, під якою лежить м’язи і фасції, м’які тканини, яка оточує живіт. Ця область затягується зі швами. Згодом, провисання шкіри буде вирізана, а потім щільно натягується і пришивається на місце. Пупок може бути “замінено”, і в деяких випадках переїхав до більш привабливою позиції.

Після операції ви можете прокинутися з дренажної трубки і великий пояс, як пов’язку, яка буде використовуватися для стиснення області та допомогти процесу загоєння. Сподіваємося, буде без роботи, і більшість видів діяльності протягом не менше двох тижнів і до чотирьох залежно від індивідуальних раз зцілення.

Повне відновлення займе місяці, але деякі перші результати будуть помітні відразу ж після операції. Там будуть набряки, синці, і дискомфорт, а також труднощів пересуватися протягом перших кількох днів, тому бажано мати друга або члена сім’ї, доступних для того, щоб отримувати належний догляд.

Якщо ви все ще готові взяти на себе абдомінопластика, бути в курсі всіх можливих ризиків і ускладнень. Рубці часто важкою, але зазвичай може бути замасковано одягом. Інфекція, тимчасове або постійне оніміння шкіри спотворення, згустків крові, або тривале загоєння всі потенційні ризики. Беручи час, щоб відновитися належним чином, дотримуючись всіх інструкцій медіальної до і після операції, і як уникнути небезпечних звичок, таких як куріння може сприяти зниженню цих ускладнень.

Пластика живота хірургія може дати вам тріммер, стрункий живіт, але підходить тільки для тих, хто з особливою провисання шкіри і зайвого жиру. Вона не є заміною для здійснення або правильне харчування, але в багатьох випадках м’язи були пошкоджені за природні методи ремонту. Часто Пластика живота у поєднанні з ліпосакції та інші косметичні процедури для досягнення оптимальних результатів. Обговоріть з вашим хірургом, що краще для вас.