Як вибрати правильну основу для вашого обличчя

Піднявши праву основу для нашого обличчя з такої величезний вибір з численних брендів може бути важким для нас. Фонд є основним для ідеального макіяжу, які вирішують кінцевий ефект від всієї косметики. Так що це дуже важливо вибрати правильний фундамент, який ідеально підходить вашому обличчю.

Тепер у вас є вирішили зрушити з місця для вашого фундаменту, то вам необхідно виконати деякі підготовчі дії заздалегідь. Знайти корисну інформацію, щоб отримати приблизне уявлення про марки, який має основою вашої ідеальної ціни, а потім зробити контраст.

Різних фондів з різних марок мають різні переваги; прояснити ваші вимоги до фундаменту в залежності від стану вашої шкіри обличчя.

Ви жирної, сухий або комбінованої? Різні види вашої шкіри мають різні вимоги до фундаменту. Якщо ви жирна, подивіться на свого роду “масло-контроль” або “масло-Free”, якщо вам потрібно Зволожуючий тональний, ті, з “зволожуючий” або “багаті вологою” має бути досконалим, для тих, хто володіє комбінацією шкіри, Ви потребуєте двох видах основу окремо для вологих і сухих сезонів. Крем-на-порошок баз працювати відмінно підходить для комбінованої шкіри.

Тоді приходять до кольору основи, всі знають, вибрати найближчий колір нашої шкіри. Але є і деякі поради ми повинні звернути увагу. Фундаменти повинні мати різні відтінки, такі як холодний, теплий, і нейтральний. Здорово було б бути рожевим, теплі б більш помаранчевого, і нейтральні буде невелика жовтого до бежевого, який схильний бути придатні для азіатів. Якщо у вас є спекл на вашому обличчі, і ви хочете, щоб приховати їх з вашого фонду, тим темніший колір буде робити.

Тримайте ви стикаєтеся вільним від інших фондів, перш ніж намагатися ваші нові. Нанесіть пару точок з двох або двох найближчих квітів Ви сумніваєтеся в області вашій лінії щелепи-саме темне місце вашого обличчя. Встаньте поруч з дверним отвором або крок на вулицю, щоб побачити, який фундамент найкраще виглядає в природному світлі.

Якість фундаменту дуже важливо, що безпосередньо впливає на наслідки вашого макіяжу і здоров’я вашої шкіри. Тому переконайтеся, що ви вибираєте свого роду фундамент з гарною якістю від надійного бренду.

Після підібрати вид, який підходить саме вам, запитайте про повернення політики, щоб переконатися, що ви можете мати декларацію, якщо ви не любите його після спробувати його, коли ви вдома.