Лазерна Ліпосакція для подвійного підборіддя

краще контури підборіддя і оновленим обличчям

Лазерна ліпосакція для подвійне підборіддя, з SmartLipo, є способом досягнення оновленої, більш контуром зовнішнього вигляду. Схвалено FDA в другій половині 2006 року, SmartLipo є швидке, мінімально інвазивної і безпечної процедури ліпосакції, які можна використовувати на обличчі і частинах тіла, таких як шия, плечі, чоловічих грудей, спини, живота, стегон , стегна, сідниці, коліна і бюстгальтер ремінець. Що стосується подвійного підборіддя, це, безумовно доцільним варіантом, спостереженням за вагу і фізичні вправи не можуть бути ефективними в позбавленні від надлишків жиру.

Лазерна Ліпосакція для подвійного підборіддя – не в’яла шкіра, мінімальне рубцювання

SmartLipo пропонує постійне рішення для аномалії яка б не була причина – вік, збільшення ваги, або спадковості. Надлишковий жир в рідкому стані за рахунок тепла лазерної енергії, і стікає. Одночасне стягання шкіри підборіддя і шиї забезпечує приємний під підборіддям контуру. Так що тут не повинно бути ніяких сумнівів з приводу вільної шкіри залишилися після операції. Як розрізи для хірургії малі, рубці буде в основному незначні. Результати SmartLipo буде кращим можливим, якщо мінімально інвазивних жиру аспірації зробити з нею. Це, звичайно, не могли б справедливо, якщо хірург є новачком або некомпетентні. Таким чином, робити достатні дослідження щодо конкретного SmartLipo пластичного хірурга до фіксації призначення.

з мінімальною травмою SmartLipo MPX

Робоча станція SmartLipo MPX допомагає зробити для лазерної ліпосакції подвійне підборіддя як мінімально травматичною наскільки це можливо. Він регулює опалення, шейпінг, і тривалість лікування. Він має кілька чудових особливостей, таких як подвійна довжина хвилі, SmartSense і термістора.

Ніхто не хоче виглядати старим або пухкі. Коли молодий вид результати можуть бути легко досягнуті з SmartLipo Лазерна Ліпосакція для подвійного підборіддя, немає ніякої потреби більше, щоб зробити більш брудний, більш болісно підтяжка обличчя.