Кошмар колір волосся переконавшись, що це не трапиться з вами.

Отже, ви хочете, щоб колір вашого волосся, але не знаєте, з чого почати. Більшість людей бояться, щоб пофарбувати своє волосся, тому що вони не знають, про всьому процесі. Сподіваюся, після прочитання цієї статті, ви будете обладнати достатньо знань, щоб відчувати себе комфортно, як ваші волосся кольорові або професійної або робити це самостійно.

Перш за все, необхідно вибрати колір, який ви хочете, щоб ваше волосся. Вибір правильних кольорів може бути складним і може бути те, що змушує людей уникати кольору волосся. При виборі кольору волосся, він повинен доповнювати і задовольнити ваші обличчя. Вам пощастило, якщо у вас бліда шкіра, як будь-який колір волосся, як правило, виглядають відмінно. Якщо у вас є рожеві тони вашої шкіри краще уникати відтінків червоного або золотистого блондина. Якщо у вас є оливковою шкірою ви хочете використовувати колір волосся, який є темним. Ви також можете додати багатство, розглядаючи темних місць зображення у відтінках коричневого або темно-руді. Якщо у вас є дрібні жовті обличчя, щоб уникнути помаранчевих тонах, ваш кращий вибір повинен піти темно-червоного.

По-друге, ви повинні вирішити, якщо ви збираєтеся пофарбувати Ваше волосся повністю або просто виділити його. Якщо волосся коротке, розглянути повний колір замість моментів. Якщо у вас довге волосся моментів допоможе скрасити вам особи. Вам потрібно буде підправити колір кожні 4 до 8 тижнів залежно як швидко ваші волосся росте. Основні моменти зазвичай тривають від 2 до 3 місяців, перш ніж ви повинні підправити. Ви можете або отримати коріння підфарбовані салоні або придбати комплекти в магазині. Ви повинні переконатися, що ви перевірити кольору, перш ніж робити підправити щоб переконатися, що вони збігаються. Крім того, якщо у вас є основні моменти, ви можете просто лінії росту волосся, корона, і частина зроблена а не робити цілий кольору голови.

По-третє, ви повинні вирішити, якщо ви збираєтеся платити комусь, щоб пофарбувати або виділити ваше волосся або, якщо ви збираєтеся, щоб спробувати зробити це самостійно. Тепер дні, комплекти будинку кольори стали майже дурня. Ці набори ідеально підходять для тих, хто хоче колір, але не в змозі оплатити професійну цін на нього.

Якщо ви вибираєте колір, який ви не впевнені, переконайтеся, що ви йдете туди, де у вас це кольорові і поговорити зі своїм стилістом. Більшість місць буде виправити колір, поки ви не будете задоволені. Не бійтеся, щоб повідомити їм, що ви не задоволені своїм кольором. Якщо ваші волосся пофарбовані за своїм розсудом, він може бути предметом турботи користуючись порадами виробництв. Ви також можете використовувати шампунь бодібілдінгом, щоб змити колір швидше. Або ви можете піти в місцевий салон і подивитися, що вони можуть зробити, щоб допомогти вам.

Після того як ви волосся пофарбовані підкреслюються, важливо дбати про нього належним чином. Ви повинні переконатися, щоб інвестувати в хороший поліпшення кольоровості в шампунь і кондиціонер принаймні раз на тиждень. Поліпшення кольоровості в шампунях і кондиціонерах є невелика кількість кольору, який отримує на зберігання у волосся, коли продукт використовується. Це призведе до збільшення тривалості життя вашого кольору волосся.

Сподіваюся, це допоможе вам прийняти рішення про забарвлення волосся. Якщо ви обережні пробувати його на свій власний, переконайтеся, що ви вибрати салон і перукаря, що найбільш зручний для вас. Крім того, пам’ятайте просто отримати це зробити тільки початок. Вам потрібно дізнатися, як зберегти і тримати вас в новому кольорі шукає яскраві.