microdermabarsion щоб виявити красу в вас

Численні системи косметичні процедури для шкіри, особливо якщо поглянути на варіанти спа-центрі або пластичний хірург може запропонувати. Microdermabarsion є одним чоловікам опції і жінки мають, який призначений, щоб відновити і омолодити шкіру. Це часто пропонується як санаторно-курортне лікування, хоча це теж можна отримати м’який машини для домашнього використання, а також.

Як це працює

Microdermabarsion використовує машину, щоб м’яко видалити бруд і відмерлі клітини шкіри з організму. Це звичайно використовується на обличчі, і машини досить м’який для чутливої ​​шкіри обличчя.

При переході через microdermabarsion, навчений професіонал зробить комп’ютер до відповідного рівня, а потім перейти до стирання інструмент по шкірі. В якості інструменту переміщається по шкірі, це м’яко стирає верхній шар шкіри, який повний мертвих клітин шкіри, ефективно пілінг шкіри і активації колагену.

Результати шкіри

Результати microdermabarsion шкіри варіює між людьми. Хоча остаточні результати будуть відрізнятися, кілька загальних результати спостерігаються у більшості чоловіків і жінок, які проходять через процес.

Microdermabarsion іноді називають міні-підтяжки обличчя, тому що це буде стимулювати продукцію колагену в шкірі. Оскільки шкіра виробляє колаген, це допомагає зменшити поява тонких ліній. Хоча це не ліки від шрамів, деякі люди з невеликими рубцями також побачите удосконалення поява рубців в результаті поліпшене виробництво колагену.

Microdermabrasions також мають ефект створення розмірами пор виглядає менше. Чоловіки і жінки, які мають великі пори побачите поліпшення результатів, коли вони порівнюють розмір пор до і після процедури.

Незалежно від типу шкіри, процедура відлущування шкіри і розкрити здорової шкіри, як мертві клітини, сухість шкіри і глибоко в’їлися бруд видаляються з верхнього шару. У результаті видалення сухої шкіри і бруд, багато людей, які мають акне побачимо поліпшення їхньої шкіри ясності з послідовним використанням.

Побічні ефекти

Звичайні побічні ефекти процедури незначні і рідкісні. Найбільш поширеним побічним ефектом є легке почервоніння відразу після завершення процедури. Для більшості людей, це буде зникати протягом декількох хвилин.

Ті, хто має чутливу шкіру, можливо, почервоніння протягом більш тривалого періоду часу. Хто приймає прищі ліки, які викликають чутливість до шкіри повинні проконсультуватися з лікарем перед процедурою, тому що ліки роблять шкіру більш чутливою, ніж зазвичай, і може викликати проблеми.

Деякі люди можуть відчувати зміни пігментації в шкірі. Це дуже рідкісне і навряд чи відбудеться в будь належним чином очищені і стерилізовані офісі.

Пройшовши через цю процедуру розслабляючий досвід, який ефективно покращує зовнішній вигляд шкіри, минаючи інвазивних хірургічних процедур. Заспокійливим спа середовища в поєднанні з результатами оновленою і покращеною шкіри зробити процедуру великі інвестиції для здорового та сяючої шкіри, яка стає тільки краще з плином часу.