природні засоби, щоб позбутися від пігментних плям

Вік плями, що відбувається, коли ви піддаєтеся впливу УФ-променів сонця, особливо якщо ви не носите сонцезахисний крем, щоб захистити себе. Виробництво меланіну у вашому тілі буде визначати величину вікових плям. Коли ви перебуваєте на сонці меланоцити збільшує їх виробництво меланіну в результаті вікових плям формується. Пошук природних засобів для пігментних плям ідеально те, що потрібно, щоб видалити їх.

Вплив сонця може привести до утворення складок шкіри, сухість і нерівномірне тони. Що робить вас виглядати старше не по роках.

Вік плями нешкідливі, хоча ви, можливо, не подобається, як вони виглядають. Але якщо у вас є пігментні плями, які стають темнішими, ніж зазвичай або зміни в розмір ви повинні повідомити Вашому докторові оцінити їх, щоб переконатися. Якщо ви помітили будь-який з цих змін, наприклад: темною пігментацією, швидко збільшуючись у розмірах, порушенням кордону, незвичайні поєднання кольорів, проконсультуйтеся з вашим лікарем.

Використання соляріїв або лампи для засмаги може також викликати вікових плям. Будьте дуже обережні при ухваленні рішення, щоб отримати засмагу, ви повинні переконатися, що захищаєте себе.

Є кілька варіантів на вибір, щоб видалити ваш вік плями. Вам слід проконсультуватися з дерматологом, щоб вирішити, що краще для вас.

Заморожування: Ви можете заморозити пляма з рідким азотом. Ці лікування повинно бути зроблено в кабінеті лікаря. Є ризик того, що хімічні речовини можуть працювати дуже добре, і залишити депигментированной білі плями, де вікові плями було раніше.

Мікродермабрасіон – За допомогою цього процесу верхній шар шкіри спученого і мертві клітини видалені. Там буде поліпшення зовнішнього вигляду і структури шкіри, однак це може зайняти деякий час, щоб бути ефективними. Можливо, вам доведеться деяке роздратування і знадобиться кілька днів, щоб побачити шкіру дивлячись природних знову. Є витрати, пов’язані з цією процедурою, яка може змінюватися в залежності від області, яка знаходиться на лікуванні.

Хімічна Пив: За допомогою цієї процедури хімічний розчин наноситься на шкіру. Рішення буде розпустити пошкоджені тканини місці віку. Новий скін сформує даючи вам спот зовнішній вигляд. Це також призведе до видалення зморшок теж. Існує деяких вниз час з цим лікуванням. Ви повинні бути обережні перш, ніж застосувати цей метод, переконайтеся, що це не зашкодить вашій шкірі.

Лазерна терапія: Це лікування може бути дуже ефективним у видаленні пігментних плям. Там повинна бути мінімум болю, проте це залежить від вашого больового порогу. Вам може знадобитися більше однієї обробки для видалення плям. Кількість процедур залежить від кількості плям ви хочете видалити.

Натуральні засоби для лікування пігментних плям: Це де ви можете, на свій розсуд, з правом продукт видалити ваш вік плями, не йдучи до кабінету лікаря, немає простоїв, ні роздратування, ні дискомфорту і дуже доступним. Продукт, який може обіцяти все це доступно, воно містить натуральні, активні інгредієнти, які будуть поступово позбутися від пігментних плям, омолоджуючи шкіру в той же час. Цей продукт містять речовину під назвою Extrapone Nutgrass. Extrapone Nutgrass пригнічує вироблення меланіну тим самим запобігаючи подальше вікові плями з’являлися. Однак вам все ще потрібно, щоб захистити себе з сонцезахисним кремом і покриття себе належним чином перед виходом на сонце.

Поряд з Extrapone Nutgrss цей продукт містить кілька інших великих речовин природним видалити ваш вік плями, роблячи вашу шкіру здоровою, гладкою, навіть тону все в той же самий час.