Самий швидкий і ефективний спосіб позбутися герпесу – 8 речей, які ви можете зробити для лікування герпесу

Я просто чекав неприємний герпес на губі (отвратітельно!) я спробував Abreva, яка почасти смокче. Я тільки що купив лізину і я не знаю, що й думати про це. Чи домашні засоби, які працюють краще, ніж матеріал OTC? Крім того, це краще висушити його або зберегти її зволоженою? Чи можу я носити макіяж на це? Який найшвидший і найефективніший спосіб позбутися герпесу?

Якщо ви також хочете знати, найшвидший і ефективний спосіб позбутися герпесу, то читайте далі, як ця стаття є хороші і ефективні герпес кошти. Але спочатку, що таке герпес? Ну, герпес є версією вірусу герпесу. Він відрізняється від статевих вірусу герпесу, але може бути передана до статевих органів, якщо герпесу особи вступає в контакт із статевими органами. Важливо бути обережним під час спалаху герпесу. Не торкайтеся до губ, а потім чіпайте очей або носа або статевих органів. Ці райони є найбільш схильними до договірним герпесу. Ви також можете передати цей вірус іншій особі, торкаючись іншої людини з зараженої зони.

Як ви вже знаєте, герпес дуже пружними. Вірус герпесу підключається до вашої нервової системи і нападає на зараженої зони. Потім вірус переходить в стан сплячки, перш ніж ваша імунна система може атакувати його. Це дозволяє йому пройти непоміченою для вашого тіла і залишаться з вами на все життя. Вітряна віспа є ще однією формою герпесу, який залишається у вашому тілі і надалі можуть воскресити, як черепиця, коли ви старше.

Не дозволяйте цієї інформації лякати вас. Це всього лише запобіжний захід, так що ви не стикаєтеся більше незручних ситуацій у вашому житті. Герпес на губах смущающе достатньо. При правильній обробці під час спалаху, ви можете обмежити герпес тільки атакують ваших губ. Ви можете бути в змозі навіть запобігти подальшим спалаху.

Є кілька методів лікування герпесу. Ось найбільш ефективні засоби правового захисту: найшвидший і ефективний спосіб позбутися герпесу, які ви можете спробувати.

1. Abreva. Це більш-позабіржовому крем, який нападає на вірус герпесу і скорочує час спалаху. Найкраще застосовувати Abreva на початковому відчуття поколювання герпес, перш ніж вона з’явиться на губі.

2. Валтрекс. Це рецептурний препарат, як правило, призначені для генітального герпесу. Це іноді підписані на герпес теж. Поговоріть зі своїм лікарем або загальної фахівця про можливі обробки приписи.

3. Граничного напруження. Оскільки вірус герпесу пов’язаний з вашої нервової системи, основний тригер спалаху герпесу є стрес. Змінити свій спосіб життя, щоб обмежити кількість стресу у вашому житті. Практика зняття напруги вправи, такі як медитація або йога. Герпес часто називають занепокоєння бородавку. Це видимий знак, що ви перебуваєте під фізичним або психічним стресом. Герпес спалаху часто змушує людину відчувати збентеження, яке викликає більший стрес і подовжує час спалаху.

4. Ice. Різкі зміни погоди стресу місця на вашому тілі. Герпес часто нападають ранньою весною і пізньою осінню, коли температура може істотно змінюватися з дня на день. Сильних холодів зазвичай допомагає протидіяти атаці. Коли ви відчуваєте початкові відчуття поколювання герпес спалаху, натисніть шматок льоду на губі, де ви повинні спалахів. Нехай Ice Touch голої шкіри, поки ви утримуєте лід з чистою тканиною. Практикуйте це 3 рази на день з новою тканиною, поки герпес не зникли. Якщо ви зловити його раніше, часто можна усунути спалаху.

5. Гігієнічна помада. Тримайте ваші губи чистою і вологою. Не дозволяйте вашим губам глава або відчувати напругу від погоди. Оберігайте герпес вступати в контакт зі слиною або водою. Після миття обличчя, сухий рушник зараженої зони повністю. Під час спалаху, що не застосовуйте косметику, щоб зараженої зони. Хімічні речовини в складі може мати негативні взаємодії з герпес і продовжити спалаху.

6. Сонцезахисний крем. Ультрафіолетові промені від сонця може викликати спалах герпесу, навіть у зимовий період. Застосуйте сонцезахисний крем в районах, постраждалих від герпесу. Це допоможе уникнути можливих спалахів.

7. Тримайте вашу імунну систему сильною. Герпес зазвичай атакує, коли імунна система є найслабшою. Герпес спалаху навіть може бути ранньою ознакою іншого зустрічного захворювань, таких як грип чи застуда. Їжте здорову їжу і приймати вітамін C. Отримайте принаймні 8 годин сну щоночі.

Є більш швидкий і найефективніший спосіб позбутися герпесу, але спробувати рекомендації вище, а також перевірити керівництво я рекомендую в кінці цієї статті.