як можна видалити небажані волоски

Хто не хоче, щоб мати гладку, без волосся шкіра? Саме з підліткового віку, волосся починає рости в різних частинах нашого тіла. Вони не виглядають добре і призводить до коливань носіння всіх видів одягу. Бажання позбутися небажаного волосся зазвичай спостерігається у всіх вікових групах.
Завдяки сучасному технічному прогресу, є кілька видалення волосся методи, що можна скористатися, щоб в ці дні. Згідно з опитуванням, потрібно сидіти протягом 5-6 сеансів, щоб отримати задовільні результати, залежно від волосяного фолікула. У цій статті ми хотіли б обговорити про деякі загальні процедур, які використовуються для видалення небажаного волосся.
короткі хвилі термолиза
Це є одним з видів постійної процедури видалення волосся, яка працює так само, як і електроліз. Термоліз використовується зонд з високочастотної енергії. Ця енергія посилає ударні у волосяних фолікулах і енергії, яка випромінюється з фолікулів в навколишні тканини, пошкодження бази пасмо волосся, так що він не може рости назад.
гальванічна модальності
“Модальності” термін був придуманий після імені Луїджі Гальвані. У цій процедурі використовується тіло людини в якості електролітичної осередку. Гальванічної епіляції в основному позитивним харчування підставі, що здатна передавати від 0 до 3 мА через тіло. Фолікулярна зонд, який використовується в процедурі діє в якості катода електролізера. Процедура хімічного електролізу призводить до утворення гідроксиду натрію на катодному кінці, і це призводить до пошкодження клітин волосяного матриксу.
гармоніювати
Суміш видалення волосся методика в основному поєднання термолиза і гальванічні модальності. Ця процедура включає в себе як постійного струму і РФ. Цей процес включає переваги обох термолиза і гальванічні модальності. Металевий зонд, який використовується для цього методу має діаметр від 50 до 150 метрів. цей датчик вводиться у волосяний фолікул до глибини шкірних сосочків (місце формування волосся)
Завжди пам’ятайте, що всі ці методи, як було доведено, щоб бути успішним. Ви повинні зробити невелике дослідження на них, щоб прийняти рішення про проведення одного з них. Це багато в чому залежить від області тіла, де ви хочете, щоб отримати видалення волосся здійснений зверху. Деякі частини тіла більш чутливі, ніж інші. Такі деталі не зможе витримувати агресивні методи видалення волосся.
Вибір ефективний спосіб видалення небажаного волосся може бути важливим рішенням. Ви повинні вибрати хорошу компанію, щоб отримати видалення волосся процесу зроблено. Гола NYC клініки Інк бард сертифікованих elecrologists які здатні здійсненні професійної процедури видалення волосся.