максимальних результатів твій шрам крему

Я не знаю багато людей, які не мають шрам якийсь. Деякі з цих історій за ними може бути дуже цікаво, насправді. Для деяких людей, хоча шрамів може бути соромно або постійним нагадуванням того, що вони хотіли б забути. Якщо ви знайшли себе в цьому положенні вам дуже важливо знати ваші варіанти, перш ніж вирішити які без рецепта лікування шрамів крем або шрам у використанні.

Зробіть своє дослідження, перш ніж витрачати гроші. Якщо є можливість, перевірте медичній літературі. Хоча практично всі продукти шрам зробити дивовижні претензії, дуже небагато мають жодних наукових доказів на підтримку цих вгору. Більшість людей залишаються розчарованими, коли результати далеко не відповідають їх очікуванням.

Вітамін Е, наприклад, можна знайти в багатьох продуктах шрам. Кілька наукових і клінічних досліджень показали, що вітамін Е не допомагає позбутися від шрамів. В до 90% випадків, вітамін Е або не покращується або навіть погіршується зовнішній вигляд шрамів. Щоб додати сіль на рану, 1 з 3 чоловік також знайти самі не алергія на нього. Зв’язатися алергія на вітамін Е може викликати почервоніння, свербіж, набряк і лущення. Через це, вітамін Е не вітамін вибору для лікування рубця і його слід уникати.

Іншим поширеним інгредієнтом є екстракт цибулі. Тут знову ж, багато досліджень виявили, що це неефективно для лікування шрамів і не краще, ніж простий вазелін.

Один вітамін, який був показаний для поліпшення шрам зцілення вітаміну С, який нормалізує вироблення колагену в рубцевої тканини. Наукові дослідження також показали, що силіконові неодноразово шрам терапії, або у вигляді гелю або плівки, допомагає пом’якшити і зникати шрами. Силікон місцеве лікування, яке всі інші зіставленні.

Більшість продуктів догляду за шкірою (включаючи рубцеву креми) містять воду, що сприяє зростанню бактерій після того, як продукт контейнер відкривають і крем забруднені. Є близько 50 затверджених консервантів зберегти продукти “без бактерій”, але на ринку домінують тільки жменькою: парабени, формальдегід, metylchloroisothiazolinone і метилізотіазолінон. Це погана новина, тому що ці хімічні речовини є одними з найбільш дратівливих консервантів. Близько 6% людей мають контактна алергія на консерванти і ароматизатори. Алергія на формальдегід так високі, як 9%.

Важливо, щоб зберегти ваші свіжі рани і шрами нові чисті оптимізувати зцілення. Це прекрасно, щоб отримати рану вологою тих пір, поки ви використовуєте чисту воду і не дратує, як мило набір. Пет область сухий перед покриттям свіжої пов’язки. Перекис чудово використовувати для очищення брудних ран, коли він вперше відбувається, але вона не повинна бути використана після цього – це здорово на вбивство зародка, але і пошкодження здорових клітин шкіри необхідно для зцілення.

Початок використання шрам лікування, як тільки початкову загоєння шкіри сталося. Якщо це хірургічний шрам, почати, як тільки шви знімаються. Навіть найкращі лікування шрамів буде потрібно час, щоб поліпшити шрами, тому важливо зберегти за допомогою вашої терапією вибору, поки не перестають бачити поліпшення. Важливо також розуміти, шрами продовжувати удосконалювати і «зрілих» на термін до 2 років після пошкодження шкіри. Саме в ці перші 2 роки, що ви отримаєте найбільший “віддачу” від вашого лікування.

Сонцезахисний крем має вирішальне значення для захисту нові шрами. Тривале перебування на сонці може призвести до прогресивних і постійні почервоніння. Свіжі шрами неодноразово піддається впливу сонця також можете включити дуже темно. Захист від сонця повинна продовжуватися принаймні до тих пір шрам 2-х років. Як тільки шрами більше 2 років, зміни кольору набагато менш імовірно, із впливом сонця.

Нарешті, шрам масаж також дуже важлива і саме тому більшість пластичних хірургів рекомендую. Помасажуйте шрам крем в ваш шрам твердо для досягнення найкращих результатів. Фірма масаж допомагає розбити рубцевої тканини і призведе до більш м’який, плоский шрам.