як лікувати грибкові нігті

Вітражі, товсті і непривабливий нігтів може бути викликана численними проблемами, але найбільш поширеним є грибкова інфекція, або оніхомікоз. Дослідження показало, що близько половини нігтя розлади є результатом грибкових інфекцій. Організм, який найбільш часто викликає грибкові інфекції називають Trichophyton гіЬгіт. Ці інфекції частіше зустрічаються в ногах, ніж на руках чимало причин. Грибкові спори досить поширені в навколишньому середовищі, і ми стикаємося з ними щодня. Хоча, якщо не суперечка знайти позитивне місце цвісти, ніяка інфекція не може виникнути.

Успішне лікування починається з правильної оцінки проблеми. Якщо ваші нігті дуже товсті, пожовклі або почорнілі, мають порошкове покриття білого, дуже крихкі і легко ламаються, такими ознаками є симптоми грибкової інфекції. Для людей, які не дотримуються будь-який з цих симптомів, то ймовірність того, що іншою проблемою є причиною пошкодження нігтя.

Коли мова нечітка, що проблема є, шукайте консультації Ортопед або дерматолога, це допоможе вирішити належним причину проблеми. Варіанти лікування оніхомікозів включають хірургічне видалення, оральні препарати і препарати для місцевого застосування.

Видалення нігтя може дати швидких результатів. Кілька оральні препарати схвалені для грибкової інфекції, але може зайняти від 3 до 6 місяців, щоб працювати, і поява виявилося проблемою. Ці препарати метаболізується в печінці і може призвести до пошкодження. Крім того, обидва ці методу можуть бути дорогими.

Більш дешевим рішенням є актуальні ліки. Ця процедура може бути виконана в будинку і значно дешевше. У більшості випадків, на початку лікування препарати для місцевого застосування може дати театральні поліпшення нігтів.

Детальніше інших безкоштовних статей про лікування шкіри і нігтів салон.