як зробити максимально потенціал росту вашого волосся

Чи є це погано підстрижене волосся або бажання спробувати нову зачіску, бувають випадки, коли ви не можете чекати, щоб рости волосся, шкодуючи, що він може рости більш швидкими темпами, ніж зазвичай. Як правило, волосся росте половини дюйма кожен місяць, і швидкість, з якою він росте, залежатиме від ваших звичок харчування, харчування, пори року, і ваші гени. У той час як є багато комерційних продуктів волосся перспективних швидкий ріст волосся, волосся будь-якого експерта в ввічливий скраби скаже вам, що немає ніяких доказів того, що хімічні і трав’яні чудеса може збільшити швидкість росту волосся. Проте, існують встановлені способи для підвищення зростаючий потенціал вашого волосся.

Оцінка стану вашого волосся

Найкраще ростуть ваші волосся, якщо він знаходиться в здоровому стані. Якщо ваше волосся пошкоджені або посічені кінчики, розглянути можливість отримання обробки видалити якомога більше, як збиток, можливо, до зростаючі з ваших волосся. У той час як посічені кінчики і поломки не завадить росту волосся (як волосся росте від коренів) може скоротити довжину вашого волосся через розрив або пролито.

Стимулювати ваші голови

Волосся ростуть від коріння, а не порадами таким чином, важливо мати здорову шкіру голови, щоб забезпечити максимальний потенціал росту волосся. Щоб принести більше поживних речовин до коріння, стимулювати шкіру голови, масажуючи її кінчиками пальців 4:56 хвилин кожен день. Робити кардіо вправи також є відмінним способом, щоб стимулювати приплив крові до шкіри голови і зберегти ваше волосся і шкіру здоровою.

Їжте багаті білком продукти

Волос складається з білка, тому важливо є достатньо білка, який ви можете отримати з м’яса, риби, птиці, насіння, молочні продукти і соєві продукти. Недолік білків може призвести до втрати волосся і уповільнюють процес росту волосся. Білки містять амінокислоти, які сприяють оновленню клітин, що дуже важливо для підтримки волосся і шкіри голови здоровою. Ви можете також використовувати домашнє лікування білок волосся раз на тиждень. Один рецепт, ви можете використовувати це яєчного жовтка база: бити один яєчний жовток додавши одну столову ложку оливкової олії і одну столову ложку оцту. Інший рецепт майонезу змішати з однієї капсули вітаміну Е. Застосувати домашнє рішення для вашого волосся і шкіри голови і залиште на 10 до 15 хвилин. Змити водою з м’яким шампунем і ретельно промити.

Розчісуйте волосся правильно

Не чистіть ваші волосся занадто часто, як це тільки зашкодить вашій поломки і причину випадання волосся. Коли ви волосся мокре, він є крихким і схильним до розділити пучки і шкоди, тому краще не чистити, коли вологий. Замість того, щоб використовувати свої пальці, щоб Detangle ваші волосся, в іншому випадку, ви можете використовувати Широкий зуба гребінки.

Вести здоровий спосіб життя

Здорове харчування, підтримка живильної дієти, фізичні вправи, і недосипання буде максимально використовувати потенціал росту вашого волосся. Їжте багато фруктів і овочів, які не тільки добре для вашого волосся, але і вашої шкіри і загальне самопочуття.